Coronavirus: بوریس جانسون ‘هنوز هم در اتهام’ با وجود بستری در بیمارستان


نخست وزیر بوریس جانسون “هنوز هم بسیار در اتهام از دولت” با وجود گذراندن شب در بیمارستان با coronavirus مسکن وزیر رابرت Jenrick گفته است.

این ساعت در نظر گرفته شد به یک بیمارستان در لندن یکشنبه شب با “مداوم علائم” – از جمله دما برای یک سری از آزمایشات روتین است.

گفته می شود یک “گام احتیاطی” گرفته شده در مشاوره از دکتر خود.

آقای جانسون, 55, آزمایش مثبت برای coronavirus 10 روز پیش.

وزیر امور خارجه Dominic Raab خواهد صندلی دوشنبه صبح coronavirus جلسه در محل خود آقای Jenrick گفت.

ماه گذشته نخست وزیر گفت: اگر آقای جانسون ناخوش شد و قادر به کار آقای Raab به عنوان اولین وزیر امور خارجه خواهد ایستاد.

آقای Jenrick گفت BBC صبحانه: “ما امیدواریم که به عنوان یک نتیجه از این آزمایش [نخست وزیر] خواهد بود قادر به بازگشت به خیابان داونینگ به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“او شده است کار بسیار سخت پیشرو دولت و به طور مداوم به روز شده. که رفتن به ادامه خواهیم داد.”

“من مطمئن هستم که این بسیار نا امید کننده است برای او و برای کسی مثل بوریس کسی که می خواهد به دست [در] در حال اجرا دولت از جلو, اما با این وجود او هنوز هم بسیار در اتهام از دولت,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان کسانی که فرستاده است خواسته های خود را به آقای جانسون.

“همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او است. او یک دوست بزرگ من یک آقا و یک رهبر بزرگ” آقای ترامپ گفت که او مطمئن بود نخست وزیر خوب خواهد بود چرا که او “یک فرد قوی”.

و کار رهبر Keir Starmer گفت که او امیدوار نخست وزیر بود “بازیابی سریع”.

وزیر بهداشت نادین Dorries که خودش تست مثبت برای coronavirus ماه گذشته گفت: بسیاری از کسانی که با این ویروس خواهد بود “قطع” خستگی و درجه حرارت بالا و استفاده از انزوا به خواب و بهبود می یابند.

“بوریس اتحاد خود را به خطر انداخته و سلامت مشغول به کار در هر روز از طرف ما منجر به نبرد در برابر این ننگین ویروس,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

Coronavirus است زور زدن بالاترین سطوح دولت

نخست وزیر در کنار ملکه مجسم کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

و بوریس جانسون است که در ادامه به شخصا تجربه ناخوشایند از ویروس.

خیابان داونینگ مقامات قاطعانه آقای جانسون باقی مانده در اختیار دولت است و در تماس با همکاران وزرا و کارمندان دولت.

اما واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد هیچ چیز معمولی هیچ چیز طبیعی در این مورد – با این حال روال آزمون که نخست وزیر دریافت است.

Coronavirus بارها ثابت ظرفیت خود را به نوبه خود به دور از ذهن به واقعیت بارها و بارها.

مشاوران و مقامات و وزرا و همکاران تمام شده است و مجبور به خود منزوی.

Covid-19 بیماری که ویروس است که علل فلج کننده اقتصاد سرقت ما از معمول ما آزادی – و در حال حاضر آن است که زور زدن ظرفیت شخصی از کسانی که در بالاترین سطح دولت برای پاسخ به آن است.

دکتر سارا جارویس GP و گوینده بی بی سی گفت که آقای جانسون خواهد بود به احتمال زیاد به قفسه سینه خود X-rayed و ریه های اسکن شده, به خصوص اگر او تا به حال شده است در تلاش برای نفس.

او گفت که او نیز به احتمال زیاد به یک الکتروکاردیوگرام برای بررسی قلب خود را تابع و همچنین به عنوان آزمون در سطح اکسیژن تعداد سلول های سفید خون و عملکرد کبد و کليه قبل از او منتشر شده است از بیمارستان.

آقای جانسون مشغول به کار از خانه پس از آن اعلام شد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در 27 مارس.

او در گذشته دیده می شد در کف بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی از تخت خود را در خیابان داونینگ روز پنج شنبه و به ریاست یک coronavirus جلسه از راه دور در صبح روز جمعه.

همچنین در روز جمعه نخست وزیر ارسال شده در توییتر تصویری که در آن گفت که او هنوز هم نمایش علائم جزئی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من هنوز هم متوسط. بنابراین مطابق با دولت توصیه من باید همچنان خود من انزوا را تا زمانی که علامت خود را می رود,” او گفت:.

“اما ما در حال کار به وضوح تمام وقت در برنامه های ما به ضرب و شتم ویروس.”

در شنبه باردار خود را شریک کری Symonds توییتی که او تا به حال صرف یک هفته در رختخواب با علائم اصلی.

او گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس.

وزیر بهداشت مت Hancock نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و در بازگشت از خود انزوا در روز پنج شنبه به میزبان روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری.

دولت رئیس پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin نیز تا به حال به خود منزوی پس از بروز علائم ،

اخبار آقای جانسون ورود به بیمارستان آمد و در مدت کوتاهی پس از ملکه تحویل یک صف آرایی پیام به ملت گفت: انگلستان “موفق خواهد شد” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نادر سخنرانی پادشاه تشکر از مردم برای پیروی از دولت قوانین را به ماندن در خانه و ستایش آن “با هم برای کمک به دیگران”.

در تحولات دیگر:

  • اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد پس از دو سفر به خانه دوم – با وجود دولتی راهنمایی خواست مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری
  • ملی Domestic Abuse helpline دیده است 25 درصد افزایش تماس ها و درخواست آنلاین برای کمک به از مستند خیریه پناه میگه
  • خیابان بالا داروسازان هستند “دلیلی که در معرض خطر قرار داده” با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) سلطنتی دارویی جامعه می گوید
  • رانندگان قطار’ اتحادیه Aslef نیز خواستار زیرزمینی لندن به رانندگان ارائه شود با ماسک و دستکش برای محافظت از آنها را از انقباض Covid-19
  • کارگران جوان و بدترین پرداخت هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر بسته شدن کسب و کار به دلیل coronavirus با توجه به تحقیقات توسط موسسه مطالعات مالی

روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: 621 بیشتر مردم کشته شده بود در بیمارستان در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن مجموع تلفات به 4,934.

به عنوان 09:00 BST روز یکشنبه 47,806 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بخش گفت.


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de