Coronavirus: بوریس جانسون در روز مادر هشدار نگرانی برای NHS

بوریس جانسون هشدار داد بیمه خدمات درمانی می تواند “غرق” اگر مردم نمی کنند به سرعت “شتاب” گسترش coronavirus او به عنوان خواست مردم به دیدار عزیزان در روز مادر.

PM به نام مردم برای پیوستن به یک “قهرمان و جمعی تلاش ملی” و به دنبال اجتماعی فاصله مشاوره.

تعداد افرادی که فوت کرده اند در انگلستان با کروناویروس رز به 233 روز شنبه به عنوان موارد صدر 5,000.

این می آید به عنوان NHS انگلستان قصد دارد به ارسال به 1.5 میلیون نفر بیشتر در معرض خطر است.

کسانی که در خطر مردم را از دریافت نامه یا پیام های متنی به شدت مشاوره آنها را به بیرون رفتن برای 12 هفته برای محافظت از خود از دولت گفت:.

آنها عبارتند از مردم دریافت کرده اند که پیوند اعضا هستند زندگی شديد شرایط تنفسی مانند فیبروز کیستیک یا خاص سرطان ها مانند خون یا مغز استخوان.

در یک پیام به این کشور در روز شنبه شب آقای جانسون گفت: “تعداد بسیار استارک و آنها شتاب.

“ایتالیایی ها باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی. و در عین حال خود را از پزشکان و پرستاران را به طور کامل غرق تقاضا,” او گفت:.

“ایتالیایی تلفات در حال حاضر در هزاران و بالا رفتن. مگر ما با هم عمل می کنند مگر اینکه ما را قهرمانانه و جمعی ملی تلاش به سرعت گسترش – سپس آن را بسیار به احتمال زیاد است که خود ما بیمه خدمات درمانی خواهد بود به همین ترتیب غرق شده است.”

وی افزود: او به رسمیت شناخته شده دولت تحمیل اقدامات “هرگز قبل از دیده می شود یا در صلح یا جنگ” – اما گفت: آنها ضروری است.

‘نمی تواند قند کت تهدید’

به عنوان خانواده های آماده برای جشن روز مادر در روز یکشنبه آقای جانسون گفت بهترین در حال حاضر تنها برای مادرانی بود که به دور ماندن.

می آید پس از دولت گفت: همه رستوران ها, کافه ها و بارها – به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر از فضاهای عمومی مانند ورزشگاه و سینما – به نزدیک است.

“این زمان بهترین چیز این است که حلقه او تصویری تماس با اسکایپ, اما برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری تماس فیزیکی و یا نزدیکی” از ظ گفت.

“و چرا ؟ چرا که اگر مادر خود را در حال سالمندان آسیب پذیر و یا پس از آن من می ترسم همه این آمار نشان می دهد که او بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus یا Covid-19. ما نمی تواند با لباس مبدل یا قند کت تهدید.”

  • چگونه شما می توانید جشن روز مادر با خیال راحت ؟

روز جمعه آقای جانسون خواسته شده بود در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که آیا او می تواند به بازدید خود از كسانى است 77. او گفت که “قطعا ارسال شود من او بهترین آرزوها و به امید رسیدن به او را ببینید”.

یک خیابان داونینگ منبع بعد گفت: ارتباط خود را با مادر خود در روز یکشنبه خواهد بود بیش از اسکایپ.

در همین حال دولت گفت: اعضای نیروهای مسلح کمک خواهد کرد که اطمینان از اقلام ضروری مانند مواد غذایی می توان به افرادی که در معرض خطر هستند.

این افراد شناسایی شده به عنوان آسیب پذیر ترین در جوامع خود تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم به عنوان یک اولویت است.

Dr Paul جانستون از بهداشت عمومی انگلستان گفت: “بیمه خدمات درمانی در حال تماس با افرادی که بیشتر در معرض در حال توسعه یک بیماری جدی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 خاص توصیه به ماندن در خانه به مدت حداقل 12 هفته است.

“اگر شما دریافت یک نامه مهم و حیاتی است که شما بر روی آن عمل برای حفاظت از خود شما نمی شرکت در هر گونه تجمع از دوستان و یا خانواده و اصلا بیرون رفتن برای خرید اوقات فراغت و یا سفر.

“کسانی از ما که کمتر در معرض خطر می تواند بازی بخشی از ما را در حفاظت از مردم دیگر با پیروی از دولت مشاوره اجتماعی فاصله و داوطلبانه به حمایت اضافی به مردم آسیب پذیر هستند که ماندن در خانه است.”

با توجه به آخرین آمار و ارقام وجود دارد بیش از 5000 تایید موارد coronavirus در انگلستان است.

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس که فوت کرده اند در حال حاضر 220 در انگلستان هفت در اسکاتلند پنج در ولز و ایرلند شمالی.

جدید ترین 53 مرگ و میر در انگلستان شدند و افراد سالخورده 41 تا 94 که شرایط بهداشتی اساسی بیمه خدمات درمانی گفت.

در 48 ساعت گذشته هزاران نفر از بازنشسته پزشکان پاسخ داده اند دولت را دعوت به بازگشت به کار برای کمک به با شیوع – از جمله 4,000 پرستاران و 500 پزشکان.

قبلا بیمه خدمات درمانی اعلام کرد که تا به حال زده مقابله با بیمارستان های خصوصی برای دریافت نگه از هزار نفر از تخت اضافی پنکه و کارکنان پزشکی.

توافق را ببینید بخش خصوصی reallocate تقریبا تمام بیمارستان ملی ظرفیت به بیمه خدمات درمانی. تحت شرایط این قرارداد به بخش خصوصی پرداخت خواهد شد در هزینه به معنی بدون سود خواهد بود ساخته شده برای انجام این کار است.

در تحولات دیگر:

  • خریداران بوده است که به “مسئول” و فکر می کنم دیگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارگران وحشت گسترده-خرید. دولت همچنین گفت: هیچ کمبود مواد غذایی
  • John Lewis آخرین مغازه خیابان بالا به تمام فروشگاه های خود را. اما Waitrose مغازه ها باز خواهد ماند و به غیر از کسانی که در فروشگاه های بزرگ در واتفورد, Southampton و Bluewater
  • ساندویچ های زنجیره ای Pret a Manger اعلام کرده است که بسته شدن از همه آن 400 انگلستان رسانه ها از شنبه شب
  • اتحادیه های کارگری و یک وزیر سابق به نام برای کمک مالی برای کارگران خود اشتغال در انگلستان است. می آید پس از این دولت وعده داده شده به پرداخت 80 درصد حقوق کارکنان نگهداری می شود توسط کارفرمایان
  • این مسئله بزرگ magazine – به فروش می رساند که حدود 60000 نسخه در هر هفته متوقف خواهد شد به فروش می رسد از هفته آینده
  • افراد بی خانمان خواهد بود که در هتل ها در مرکز لندن برای محافظت از آنها در برابر ویروس شهردار لندن صادق خان گفت:
  • مرگ و میر عبور 11,000 در سراسر جهان به عنوان تایید موارد coronavirus تصویب 280,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de