Coronavirus: اهدا کنندگان خون مورد نیاز پس از 15% افت می گوید: NHS

بیمه خدمات درمانی است اصرار اهدا کنندگان خون به نگه داشتن قرار ملاقات خود را در طول شیوع کروناویروس.

آن گفت: کمک های مالی بودند 15 درصد پایین تر از انتظار می رود در هفته گذشته در میان ترس اهدا کنندگان احساس مطمئن نیستید در مورد ایمنی و آیا جلسات هنوز هم پیش رفتن.

سخنگوی گفت: تاثیر قطره حداقل بود اما باید خطاب.

NHS خون و پیوند گفت: تماس به تماس با آن مرکز به درخواست اگر اهدای جلسات قرار بود جلوتر رفت و از حدود 30 تا حدود 500 در روز است.

آن گفت: سهام باقی می ماند “خوب” در حال حاضر اما مقامات مشتاق هستند به منظور کاهش عدم قطعیت با حفظ منظم مقدار از کمک های مالی در ماه های آینده.

این NHSBT گفت که اهدا کنندگان بالقوه نیاز به مطمئن شوید که آنها به خوبی به اندازه کافی به یک کلینیک مراجعه کنید و باید دور ماندن در صورتی که تب یا سرفه مداوم.

در ضمن کمک مالی به تیم های اضافی و بهداشت اقدامات احتیاطی برای کاهش هر گونه ترس با توجه به شیوع کروناویروس.

دکتر گیل Miflin این افسر ارشد پزشکی برای NHSBT می گوید که اهدا کنندگان مورد نیاز در زمان بحران از جمله در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“اهدای خون موجب صرفه جویی در زندگی می کند و ما نیاز به اهدا کنندگان ما بیشتر از همیشه جدید چند هفته و ماه. لطفا نگه داشتن قرار ملاقات خود را برای کمک اگر شما می توانید.

“مبارزه با ویروس را بزرگ ملی تلاش کنند. اهدای چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای کمک به بیمه خدمات درمانی. این یک دلیل برای رفتن به خارج و پس از انجام کاری شگفت انگیز است.”

  • اسطوره ها در سراسر دادن خون debunked

“ما هنوز هم نیاز به خون’

دکتر کون بزرگ رنجر از شمال غرب لندن به بی بی سی گفت که حفظ خون به طور منظم کمک های مالی خواهد بود بسیار مهم برای مراقبت از بسیاری از بیماران در معرض خطر در سراسر بریتانیا در هفته های آینده و ماه.

“زنان هنوز هم بچه ها و ما نیاز به خون برای مدیریت زنان خونریزی خودرو, حوادث و تروما اجتناب ناپذیر است و ما نیاز به خون برای این شرایط.

“بيمار با مغز استخوان اختلالات مانند leukaemia نیاز فرآورده های خونی به آنها را از طریق شیمی درمانی و پیوند سلول های بنیادی به عنوان تمام بیماران مبتلا به سرطان.”

دکتر آمیت Raithatha از لندن دچار تالاسمی یک اختلال خونی نادر این بدان معناست که او بسیار کمی تولید می کند هموگلوبین استفاده شده است که توسط سلول های خون برای حمل اکسیژن در سراسر بدن است.

کسانی که رنج می برند با این بیماری نیاز به تزریق خون هر سه هفته برای زنده ماندن.

او می گوید: این بسیار حیاتی است که اهداکنندگان نگه داشتن قرار ملاقات خود را به خودداری از اضافه کردن فشار بیشتر به تیره و تار در حال حاضر بیمه خدمات درمانی.

“این ضروری است که هر کس را نگه می دارد, اهدای خون, به طوری که ما جلوگیری از اثر موج دار شدن بحران بهداشتی” او به بی بی سی گفت.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر کسی که برای جلوگیری از اهدای خون Covid-19 نمیتوانند خون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im