Coronavirus: سود ادعای تقلب می تواند £1.5 میلیارد

به نفع مقامات بی بی سی گفت آنها از ترس که به عنوان مقدار به عنوان £1.5 میلیارد دلار شده اند ممکن است از دست رفته در ادعای جعلی برای جهانی اعتبار در هفته های اخیر.

تقاضای زیادی برای سود دیده است برخی از فرآیندهای آرام برای اطمینان از اکثریت ادعا می کند پرداخت می شود به سرعت.

اما مقامات بر این باورند که برخی از جرایم سازمان یافته گروه – به عنوان به خوبی به عنوان افراد ممکن است استفاده از سیستم.

این DWP گفت: این مانیتور سود تقلب “بسیار نزدیک”.

بیش از 1.5 میلیون نفر برای اعمال جهانی اعتباری در طی چهار هفته دوره تا 9 آوریل.

بیش از آن که دوره های کاربردی در حال اجرا در شش برابر سطح نرمال است.

به روند ادعا می کند به سرعت و اطمینان مردم به دریافت کمک تعدادی از فرآیندهای شد آرام.

چک هویت بودند و پردازش آنلاین به جای چهره به چهره و برخی از اطلاعات گرفته شده بر روی اعتماد مانند هزینه اجاره و اینکه آیا کسی تا به حال شده خود اشتغالی.

در حالی که مقامات مشتاق هستند به تاکید است که اکثریت قریب به اتفاق مدعیان آمد واقعی از متقاضیان به خصوص در اولیه افزایش آنها از ترس شل تر چک را باز کرد به افراد و برخی از جرایم سازمان یافته گروه های بهره برداری از سیستم.

دولت آگاه از نگرانی و در حال بررسی میزان مشکل اما بی بی سی گفته شده است که محاسبات اولیه نشان می دهد که به همان اندازه به عنوان £1.5 میلیارد دلار بوده است و به اشتباه پرداخت شده است.

در حالی که تقلب محققان تلاش خواهد کرد به جبران تمام پول یک مقام گفت که این نگرانی بود که صدها میلیون پوند است که تا به حال پرداخت شده است به عنوان پیش پرداخت و گاهی در روز و که این امر می تواند به مراتب سخت تر برای دریافت این پول به عنوان دریافت کنندگان اغلب نمی توان پیش بینی کرد.

یکی از اصلی اهداف جهانی اعتبار شد به قطع £1bn از رفاه بودجه با کاهش تقلب و خطا است.

اما آمار و ارقام رسمی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد این مشکلات در حال افزایش در سود.

در حالی که سطح کلی تقلب در سیستم رفاه 1.4% بود که در جهانی اعتبار آن 7.6 درصد شکل است که 27 درصد افزایش یافته است در یک سال.

تابستان گذشته ما مشخص شده است که جنایتکاران بهره برداری از نقاط ضعف در جهانی سیستم اعتباری برای پرداخت پیش پرداخت به متقاضیان.

در ماه مارس دفتر حسابرسی ملی برآورد دولت ممکن است از دست داده اند تا £150 متر با توجه به این مشکل است.

در بیانیه وزارت کار و بازنشستگی به بی بی سی گفت: “به لطف تلاش های فوق العاده از کارکنان از اواسط ماه مارس ما موفق به روند بیش از دو میلیون ادعاهای جدید برای جهانی اعتبار و پرداخت 970,000 پیشرفت گرفتن صدها میلیون پوند را به حساب کسانی که در نیاز فوری در روز.

“ما همچنان به نظارت بر سود تقلب بسیار نزدیک خواهد شد و خستگی ناپذیر دنبال اقلیت در تلاش برای سوء استفاده از این سیستم با استفاده از طیف گسترده ای از قدرت های موجود از جمله پیگرد قانونی از طریق دادگاه ها.

“ما سیستم های تشخیص استفاده از تکنیک های به طور فزاینده پیچیده برای شناسایی اختلاف و خنثی کردن کسانی که به دنبال غارت مالیات دهندگان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de