Coronavirus: ممنوعیت صاحبخانه اخراج مستاجرها تمدید

مسکن وزیر رابرت Jenrick اعلام کرده است دو ماه تمدید به دولت ممنوعیت اخراج مستاجرها در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

جدید اخراج در انگلستان و ولز از مستاجران در هر دو اجتماعی و خصوصی-اجاره مسکن خواهد بود به حالت تعلیق تا 23 اوت.

“هیچ کس نمی خواهد خارج از خانه خود را در تابستان امسال با توجه به کروناویروس” آقای Jenrick توییتی.

اما مسکن خیریه سرپناه گفت: اعلام شد “تنها ایستگاهی”.

این فرمت را اجرا خواهد کرد از 25 ژوئن تا پایان سه ماه دوره ابتدا اعلام کرد به عنوان بخشی از اورژانس coronavirus قانون در ماه مارس است.

وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی (MHCLG) گفت: این امر به نفع “میلیون ها نفر از مستاجرها”. حمایت دولت برای مستاجرها در طول همه گیر شد “بی سابقه” آقای Jenrick گفت.

‘چسبیده گچ’

پولی Neate, مدیر اجرایی, پناه گفت: “دولت به تنظیم مجدد ساعت از اخراج ban خرید خانواده ها بودند که تنها چند هفته به دور از از دست دادن خانه های خود را حیاتی به اعدام.

اما او گفت: “این ممنوعیت را متوقف کرده کسانی که شغل خود را از دست در این بیماری همه گیر از racking تا اجاره عقب افتادگی. حتی اگر آنها یک طرح به آنها پرداخت این بدهی را پرتاب مبارزه مستاجرها مستقیم به خط مقدم به صورت خودکار اخراج به عنوان به زودی به عنوان این ممنوعیت را بالا ببرد.

“این مهم است که رابرت Jenrick با استفاده از این فرمت عاقلانه به تغییر قانون و به درستی حفاظت از مستاجرها,” او اضافه شده است.

خانم جیلیان پسر, مدیر اجرایی مشاوره شهروندان گفت: “به سادگی گسترش مکث تملک ثانوی است چسبیده گچ نه درمان. افرادی که به پشت بر اجاره معوقه و کسانی که furloughed و یا شغل خود را از دست خواهد نیاز به امنیت مناسب اصلاحات به قوانین حاکم بر اخراج.

“ما مشتاقانه منتظر به همکاری با دولت در هفته های آینده در تغییرات به مطمئن شوید که آنها نگه داشتن وعده های خود را که هیچ مستاجر باید از دست دادن خانه خود را به دلیل coronavirus.”

  • مستاجرها مبارزه با بیماری همه گیر هزینه ها گزارش می گوید
  • مستند شکستن یو پی اس و تغییرات شغلی افزایش اجاره

تحقیقات اخیر توسط شوراهای منطقه شبکه نشان می دهد بیش از 486,242 خانواده در حال گذراندن بیش از نیمی از درآمد خود را در خصوصی اجاره مسکن است که می تواند در معرض خطر زمانی که اخراج ممنوعیت برداشته شده است.

این شبکه که نشان دهنده 187 مقامات محلی در انگلستان می گوید: تنها پدر و مادر با کودکان و افراد جوان و خانواده های کم درآمد به خصوص در معرض خطر tipped “بر لبه” به بی خانمانی.

آن نامیده می شود برای افزایش دائمی به مزایای مسکن برای کسانی که در آپارتمان اجاره ای خانه و بیشتر بودجه برای شوراهای مبارزه با بی خانمانی در ساخت خانه و ایجاد شغل.

صاحبخانه اعتماد به نفس

این MHCLG گفت: آن کار بر روی قوانین جدید “برای اطمینان از آسیب پذیر مستاجرها محافظت می شود مناسب” در هنگام توقف اخراج به پایان رسید.

اما ملی مسکونی صاحبخانه انجمن به نام برای دولت “به مجموعه ای از برنامه های خود را برای این بازار در پایان از این یک بار فرمت.”

مدیر اجرایی بن Beadle گفت: “عدم انجام این کار باعث می شود آسیب های جدی به بخش خصوصی اجاره بخش به عنوان یک کل است.”

او افزود: “آن را در نهایت خواهد شد مستاجران که رنج می برند که آنها را پیدا خواهد کرد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای پیدا کردن مسکن ارزان قیمت اگر صاحبخانه ندارد اعتماد به نفس است که آنها خواص خود را به عقب به سرعت در مشروع شرایطی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de