Coronavirus: شورای هنر انگلستان راه اندازی £160m اضطراری بسته

تئاتر, گالری های موزه ها و هنرمندان در انگلستان شده اند که آمار تاثیر coronavirus دسترسی به یک پوند 160m صندوق اضطراری.

شورای هنر انگلستان اعلام کرده است که تزریق پول نقد برای کمک به هنرمندان سالن و مترجمان آزاد در بخش فرهنگی.

آن را مانند سالن های تئاتر و گالری دستور داده شد به تعطیل.

در ضمن Netflix اضافه کرده است افزایش بیشتر جامعه هنری با اهدای £1m به یک صنعت حمایت فیلم و تلویزیون امداد اورژانس صندوق.

ترین فیلم و تلویزیون تولید شده اند را در خود نگه دارد در هفته های اخیر.

تاثیر بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از کسانی که در بریتانیا و هنر بخش های رو به کاهش درآمد و نامشخص آتی و دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای عدم حمایت برای خود اشتغالی.

  • به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی برای کمک به خود اشتغالی?
  • “چگونه است £94 یک هفته رفتن به پرداخت هر صورتحساب?’

هنر شورای پشتیبانی بسته شامل £20m برای افراد (ساخته شده از کمک های مالی تا £2,500 هر) 90m £ملی, نمونه سازمان – سالن و دیگران که بودجه سالانه و £50 متر برای سازمان است که در خارج از طرح.

پول پیدا شده است با انحراف بودجه از قرعه کشی ملی کمک های مالی پروژه های توسعه و بودجه و از ذخایر اضطراری. اولین پرداخت می شود انتظار می رود ظرف مدت شش ماه.

‘تغذیه تخیل’

شورای هنر انگلستان صندلی آقا نیکلاس Serota گفت: “Covid-19 است که با داشتن یک اثر در سطح جهانی و فراتر از بخش فرهنگی – اما مسئولیت ما این است که برای حفظ بخش ما به عنوان بهترین ما می توانیم به طوری که هنرمندان و سازمان ها را می توانید در ادامه به تغذیه تخیل از مردم در سراسر کشور هر دو در طول بحران و در دوره بهبود.

“هیچ یک از ما می تواند امید به آب و این طوفان به تنهایی اما با همکاری با یکدیگر در همکاری من معتقدم که ما می تواند ظهور قوی تر با ایده های به اشتراک گذاشته شده, شیوه های جدید کار و روابط جدید جعلی در سطح محلی, ملی و حتی در سطح بین المللی,” او اضافه شده است.

  • پایان غرب تعطیل بعد از ساعت را coronavirus مشاوره
  • بازیگران با استفاده از زوم برای نجات کودکان جشن تولد

همچنین در روز سه شنبه, Netflix اعلام کرد £1m کمک مالی به BFI و فیلم و تلویزیون خیریه امداد اورژانس صندوق که به طور مشابه حمایت از کارگران در نیاز به کوتاه مدت کمک کند.

الکس Pumfrey مدیر اجرایی فیلم و تلویزیون خیریه گفت: پول می آید در زمانی که “فیلم و تلویزیون صنعت در حال حاضر راه اندازی”.

“بسیاری از مترجمان آزاد دیده می شود معیشت خود را ناپدید می شوند یک شب” او گفت:. “ما در حال ورود به یک دوره بی سابقه ای در انزوا و نگرانی برای نیروی کار است که ما می دانیم از تحقیقات ما در حال حاضر رنج می برد از بهداشت روانی ضعیف.

“به همین دلیل است که من فوق العاده خوشحال است که Netflix و BFI در حال کار با ما به پا زدن شروع این Covid-19 سینما و تلویزیون امداد اورژانس صندوق برای حمایت از کارگران در سراسر انگلستان فیلم و تلویزیون میباشد.”

BFI اجرایی بن رابرتز افزود که “مستقل حرفه ای ستون فقرات ما در فیلم و تلویزیون در صنایع” و در میان “ترین آمار در این زمان فوق العاده ای از نیاز”.

  • ITV توقف فیلمبرداری کوری لورن و دیگر نشان می دهد
  • ‘اگر همه مترجمان آزاد راه می رفت تلویزیون صنعت را متوقف خواهد کرد’

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im