Coronavirus: خشم در DVLA به عنوان گواهینامه رانندگی تاخیر ادامه

رانندگان کالایی پس از ترک بدون اسناد بسیار مهم به دلیل coronavirus مربوط به تاخیر در DVLA در سوانسی.

آنها در گزارش ماه انتظار برای جایگزینی اسناد و مدارک و یا تمدید گواهینامه به عنوان کاهش تعداد کارکنان در DVLA آن را ترک کرده اند قادر به کنار آمدن.

“من با ارسال اسناد و مدارک من به DVLA در 10 مارس” تانیا نخست بی بی سی گفت.

DVLA سرزنش کرده مشکلات در داشتن برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

“ما همچنان برای دریافت مقاله های کاربردی و در حالی که ما این روند را به سرعت به عنوان امکان وجود دارد تاخیر افتاده است ،

“دلیل این است که دو متر اجتماعی فاصله اقدامات در ولز منجر به کاهش تعداد کارکنان در سایت.”

جیمز توپ از دورهام به بی بی سی گفت: “من منتظرش بوده ام نزدیک به هشت هفته برای کارهای اداری مربوط به قرار دادن شماره صفحه در حفظ و نگهداری به منظور تغییر ماشین من.

“DVLA به معنای واقعی کلمه چیزی برای گفتن جز صبر کنید. آنها حتی نمی تواند به من بگویید که چگونه به مراتب پشت سر من در صف. این bonkers.”

DVLA گفت که که مقاله برنامه های کاربردی همچنان به سیل به دفتر خود را در سراسر همه گیر با زمان متوسط حدود 250,000 پاکت دریافت هفتگی.

“خدمات آنلاین ما در حال کار به صورت عادی و ما به پردازش بیش از 18 میلیون معاملات آنلاین از ماه مارس” به آن اضافه شده است.

به کمک DVLA است به طور خودکار تمدید photocard گواهینامه رانندگی است که تمام شده بین 1 فوریه سال 2020 و 31 اوت سال 2020 به مدت هفت ماه.

اضطراب صبر کنید

“من ممکن است از دست رفته مشاوره در مورد اخبار مربوط به گواهینامه رانندگی, اما من کاملا نگران است که من آن را دریافت جدید من مجوز بازگشت پس از تلاش برای تمدید آن قبل از من 70 تولد” سوزان چوب Folkestone در کنت به بی بی سی گفت.

در اوایل ممکن است او سعی کرده بود به روند برنامه خود را آنلاین.

“اما من هیچ جا تا من پست شده آن را به سوانسی با فرم عرضه شده,” او گفت:.

از آن پس او را به حال اضطراب صبر کنید.

“در خود سایت وجود دارد که بدون پاک کردن مشاوره. من پیدا کردن یک شماره تلفن اما در زنگ آن تعداد unobtainable.

“من پس از آن یافت می شود ایمیل فرم تکمیل تمام این سوالات تنها می شود گفت: در پایان هیچ کس وجود دارد در دسترس برای پاسخ به ایمیل.

“من نمی توانند درک کنند که چرا بسیاری از شرکت ها را سازماندهی کسب و کار خود را با مردم در حال کار از خانه و در عین حال این اداره دولتی نمی تواند داشته باشد و این تکنولوژی برای کارکنان پاسخ ایمیل از صفحه اصلی.”

DVLA به بی بی سی گفت که سوزان چوب صادر شد جدید گواهینامه رانندگی در مه. “ما در حال نوشتن به او را به ارائه یک جایگزین آزاد اگر او دریافت نکرده آن را” آن گفت:.

اسناد را از دست داده

تانیا نخست از ایلکستن در Derbyshire شده است و منتظر پاسخ از DVLA برای بیش از چهار ماه بود و نگران شدن در مورد رانندگی به دلیل مالیات بر یکی از وسایل نقلیه است که با توجه به اتمام می رسد.

“من فرستاده پنج اسناد و مدارک خودرو به DVLA در 10 مارس به این آدرس تغییر در آنها” او به بی بی سی گفت.

“من دریافت کرده اند چیزی در بازگشت است. من پست شده ثبت نام برای امضا و ایمیل سلطنتی تایید امضا رسید.”

  • پاسپورت انگلستان انبار می رسد 400,000 با توجه به ویروس
  • درس های رانندگی به سر در انگلستان از 4 جولای

او شکایت کرده قادر به دریافت نگه دارید از DVLA توسط گوشی و نیاز به ارسال متعدد پیگیری نامه ها.

“آخرین پاسخ این است که آنها هرگز موفق به دریافت اسناد و من باید درخواست برای تعویض و پرداخت برای هر, یک,” او گفت:.

پس از یک بررسی DVLA گفت که تانیا نخست اسناد دریافت شده است. “در این نامه فرستاده شده به او را در گمراهى و ما در حال پردازش او تغییر آدرس نرم افزار. ما در حال نوشتن به او اجازه دهید او را می دانم ،

بیشتر شکایات

بی بی سی فرستاده شده است بیشتر شکایات در حالی که در رسانه های اجتماعی DVLA است که مشغول نگه داشته عذرخواهی به تغذیه-تا رانندگان.

DVLA گفت: بهترین راه برای مقابله با نمایش داده شد آنلاین از طریق GOV.UK, وب سایت آنلاین معاملات پردازش خواهد شد با سرعت بیشتری نسبت به کاغذ ،

آن اضافه شده است که آن را اولویت بندی معاملات که ایجاد بزرگترین تاثیر را بر مشتری که شامل کسانی که با اسناد ID.

برآورد 790,000 رانندگان بیش از 70 که برای اعمال تمدید از ماه مارس ممکن است برخورد با مشکلات, اما DVLA با اشاره به اینکه برخی از رانندگان درخواست برای تمدید مجوز خود را ممکن است قادر به رانندگی در حالی که این آژانس با توجه به کاربرد آنها.

آنها نیاز به یک زمان گواهینامه رانندگی و نه گفته شده است توسط پزشک یا چشم پزشک است که آنها باید به رانندگی نیست. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید