Coronavirus: آمبولانس ستاد در نظر گرفتن موهای صورت ممنوعیت

NHS مقامات در نظر گرفته اند گفتن امدادگران آنها باید تمیز تراشیده برای محافظت از خود از coronavirus.

سرویس آمبولانس لندن گفت: در پیش نویس یادداشت – دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک – که توانایی خود را برای رسیدگی به پتانسیل Covid-19 موارد بود “منفی” توسط خدمه قادر به پوشیدن ماسک به درستی.

این سرویس گفت: کارکنان خواسته شده بود به نظر اصلاح آن تصمیم گرفت در برابر آنها الزامی برای انجام این کار در حال حاضر.

وزارت بهداشت گفت: هیچ سیاست ملی بر این مسئله است.

لندن آمبولانس خدمات NHS Trust – که استخدام اولین پاسخ دهندگان در سراسر پایتخت – نوشت: در فرستاده نشده بولتن داخلی است که “همه کارکنان در بیمار رو نقش باید تمیز تراشیده زمانی که در وظیفه”.

اعتماد به سیاست های فعلی می پرسد کارکنان در نظر گرفتن اصلاح, برای اطمینان از ماسک تنفسی مناسب محکم در برابر صورت.

پیش نویس یادداشت های صادر شده برای یک گروه از مدیران در روز شنبه گفت: خدمات “توانایی برای پاسخ به پتانسیل Covid-19 بيمار شده است منفی تاثیر در دسترس بودن کم از خدمه که با موفقیت [تست تنفسی ماسک] است که تا حدودی رانده شده توسط خدمه و کارکنان در حال تمیز تراشیده”.

این یادداشت گفت: 50 کارکنان بالینی تا به حال موفق به اصطلاح “جا تست” برای ماسک محافظ به دلیل موهای صورت خود.

این یادداشت پیشنهاد کارکنان با حفاظت فنی – از جمله اعتقادات مذهبی و یا ناتوانی جسمی – که نمی تواند حذف اصلاح خواهد “بود که در یک مورد به مورد و بر اساس تعدادی از گزینه های جایگزین شناسایی شده اند و به حمایت از این”.

بعد ایمیل به کارکنان دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک گفت: اعتماد انتخاب کرده بود به نگه کردن صدور این سیاست جدید تا راهنمایی بیشتر از بهداشت عمومی انگلستان است.

بهداشت و ایمنی اجرایی شده است گفت: فقیر-اتصالات ماسک می توان به “عمده علت نشت”.

“اگر وجود دارد هر گونه شکاف در اطراف لبه های ماسک “کثیف” هوا را از طریق این شکاف و به ریه های شما” به آن اضافه شده بر روی وب سایت خود را.

ماه گذشته یک NHS trust در ساوتهمپتون خواسته کارکنان خط مقدم به نظر تراشیدن موهای صورت برای اطمینان از ماسک مناسب و درستی است.

و یک سال 2017, پوستر منتشر شده توسط ما مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان دادن مناسب سبک موهای صورت برای استفاده با ماسک بود دوباره منتشر آنلاین.

آن را در روز شنبه اعلام کرد که تعداد تایید coronavirus موارد در انگلستان افزایش یافته بود بالای 200 با بیش از 21000 نفر تست شده است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را برای محلی NHS اعتماد به تدبیر سیاست در مورد ماسک صورت و مو.

بهداشت عمومی انگلستان گفت: آن را به حال هیچ برنامه ای به موضوع راهنمایی در مورد این مسئله.

لندن آمبولانس سخنگوی گفت: “اعتماد به خواسته کارکنان بالینی در نظر گرفتن اصلاح تحت [تنفسی ماسک] مناسب تست و سپس باقی مانده را تمیز تراشیده برای حفظ نمایند….

“ما همچنان به انطباق با پاسخ ما و یکی از چیزهایی که ما در نظر گرفته شده است الزامی کارکنان به تمیز تراشیده. با این حال ما نمی شود این مرحله به عنوان مشاوره به سرعت در حال تغییر است و ما منتظر راهنمایی بیشتر از بهداشت عمومی انگلستان در روزهای آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im