آگوست 4, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Coronavirus: تقریبا 30,000 ‘بیش از حد’ مراقبت از خانه و میر

تقریبا 30,000 مراقبت بیشتر ساکنان خانه در انگلستان و ولز درگذشت در طول شیوع کروناویروس از طی مدت مشابه در سال 2019, فایرفاکس آمار و ارقام نشان می دهد.

اما تنها دو سوم بودند که به طور مستقیم مربوط به Covid-19.

دفتر ملی آمار و ارقام برای اولین بار به فاش کردن پر تلفات در مراقبت از خانه از جمله مرگ و میر رخ داده است که در بیمارستان است.

مراقبت از خانه در انگلستان انجام تست های معمول از شنبه.

فقط وجود دارد بیش از 66,000 مرگ و میر ناشی از مراقبت از ساکنان خانه در انگلستان و ولز بین 2 مارس و 12 ژوئن این سال در مقایسه با فقط تحت 37,000 مرگ و میر در سال گذشته است.

Covid-19 شد, علت اصلی مرگ مرد برای مراقبت از ساکنان خانه های حسابداری برای یک سوم از تمام مرگ و میر و دوم بیشترین علت شایع مرگ برای ساکنان زن پس از زوال عقل و بیماری آلزایمر.

در حالی که 20,000 ذکر Covid-19 در گواهی فوت یکی دیگر از 10,000 بیش از حد مرگ و میر ثبت شد به غیر Covid باعث می شود.

تجزیه و تحلیل قبلی از فایرفاکس پیشنهاد کرده است که بسیاری از کسانی که “غیر Covid” مرگ و میر می تواند درگیر تشخیص داده نشده coronavirus.

سه چهارم از این مرگ و میر رخ داده است در مراقبت از خانه خود را و یک چهارم شد مراقبت از ساکنان خانه که درگذشت در بیمارستان.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “ما شده اند به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از مراقبت صفحه اصلی ساکنان و کارکنان حفاظت شده در طول این بی سابقه جهانی و همه گیر.

“ما امروز اعلام کرد که ما خواهد شد نورد از تکرار آزمایش برای مراقبت از خانه کارکنان و شهروندان در سراسر کشور از روز شنبه برای کمک به کاهش گسترش عفونت در مراقبت از خانه.”

  • چگونه است که این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه ؟
  • هنگامی که مراقبت از خانه و رفتن به مستند?

مرگ و میر ناشی از تمام علل در انگلستان و ولز افتاده اند به زیر میانگین پنج ساله برای اولین بار پس قبل از شیوع کروناویروس در زمان برگزاری از پایان هفته 19 ژوئن.

فایرفاکس و ارقام نشان داد مرگ و میر ناشی از همه علل پايين تر از متوسط برای این زمان از سال در مراقبت از خانه ها و بیمارستان ها.

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در خانه بود و هنوز هم کمی بالاتر از حد متوسط است اما در حال کاهش است.

مرگ و میر که در آن Covid-19 ذکر شده در گواهی فوت برای اختصاص 8 درصد از تمام مرگ و میر در مقایسه با 33 درصد از مرگ و میر در هفتۀ منتهی به 10 آوریل است.

همچنین در روز جمعه یک نظرسنجی از مراقبت از خانه در انگلستان است که به ارائه مراقبت از سالمندان و افراد جوان مبتلا به زوال عقل – این “ویوالدی مطالعه” – منتشر شد.

بیش از نیمی از ارائه دهندگان مورد بررسی گفت: آنها تا به حال عفونت کروناویروس در خانه های خود.

آن را نیز یافت مراقبت از خانه های که ارائه کارکنان خود را بیمار پرداخت و یا با اتکا کمتر به شدت در بانک و یا کارکنان سازمان (که ممکن است در بیش از یک خانه) تا به حال کمتر عفونت.

از هفته آینده ساکنان در مراقبت از خانه در انگلستان بیش از 65s یا جوان مبتلا به زوال عقل را ماهانه دریافت coronavirus آزمون.

کارکنان خواهد شد تست شده بارگیری در این هفته.

هر خانه مراقبت در برخورد با شیوع و یا در معرض خطر شیوع بیشتر خواهد شد به شدت مورد آزمایش قرار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول