Coronavirus: همه اولیه دانش آموزان دیگر رفتن به مدرسه


برنامه ای برای تمام انگلستان اولیه کودکان به ازای یک ماه قبل از تعطیلات تابستانی شده اند کاهش یافته است وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون.

تایید حرکت او گفت: نمایندگان مجلس او می خواست همه کودکان به مدرسه در ماه سپتامبر و “امتحانات برگزار خواهد شد در سال آینده”.

کار را ربکا طولانی بیلی بیان “ترس” در چه برنامه ای برای بازگرداندن دانش آموزان شده بود گرفته شده است.

سر معلمان قم گفت: این طرح هرگز عملی امکان.

این می آید به عنوان چهره های جدید بر روی تعدادی از کودکان در مدارس منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش.

چگونه بسیاری از دانش آموزان در حال رفتن به مدرسه ؟

اولیه دانش آموزان در انگلستان در پذیرش سال 1 و 6 شروع به بازگشت به مدرسه در هفته گذشته – و DfE آمار و ارقام نشان می دهد که چگونه بسیاری از, حضور, بر اساس 4 ژوئن.

این نشان می دهد که حدود سه چهارم از کسانی که می تواند بازگشت به مدرسه بودند هنوز هم در خانه – تأمل است که تقریبا نیمی از مدارس نمی شد باز اضافی برای دانش آموزان است.

  • 52 درصد از مدارس ابتدایی باز اضافی برای دانش آموزان
  • 11 درصد از اولیه دانش آموزان در مدرسه بودند – حدود یک چهارم از این سال گروه های که می تواند رفته اند
  • 659,000 کودکان بودند در همه مدارس از جمله کودکان از کلید کارگران تقریبا 7% که به طور معمول حضور در 2.6% قبل از نیمی از مدت

نخست وزیر بوریس جانسون صندلی خواهد نشست کابینه به بعد به بحث در مورد گام های بعدی برای سهولت مستند محدودیت.

اما وجود داشته اند هشدار که کودکان را در بلند کردن اجسام از محدودیت.

وجود قوانین جداگانه برای مدیریت تهدید coronavirus در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

تجزیه و تحلیل

توسط هانا Richardson, BBC خبرنگار آموزش و پرورش

امروز اعلام می سازد رسمی چه سر معلمان و فرمانداران در انگلستان شده اند گفت: برای برخی از زمان.

آن را نمی ممکن است به افزایش انبوه فضا هر کلاس نیاز به پاسخگویی اجتماعی, فاصله, قوانین, و همه را.

به اندازه کافی وجود ندارد ،

در حالی که شماره 10 و وزیر آموزش و پرورش تحت فشار قرار دادند و با طرح آنها از دست داده حمایت از برخی گروه ها از پدر و مادر و افراد مشغول به کار در مدارس و آموزش اتحادیه های کارگری.

وجود دارد نگرانی هایی است که بیشتر دانش آموزان در مدارس و کمک به افزایش Covid-19 عفونت هر دو در میان دانش آموزان و کارکنان و در جوامع خود و inconclusiveness از شواهد علمی در این.

متعادل در برابر این نیز بسیار واقعی ترس از پدر و مادر در مورد چگونه بر روی زمین آنها در حال رفتن به مدیریت با جوانان خود را در خانه برای دو یا سه سال – حداقل – اجازه دهید به تنهایی نگه دارید تا تاریخ با آموزشی خود نیاز دارد.

در حال رشد وجود دارد, صدای, برای, دولت برای شروع به فکر می کنم استراتژیک بیشتر و خلاقانه تر. راهبردی طرح ملی است که به نام برای یکی که متوجه مقیاس مشکل و مسابقات مقیاس حمایت از اقتصاد دیده می شود.

این خبر به این معنی است که بسیاری از کودکان در این گروه در سال نخواهد بود پشت در مدرسه تا ماه سپتامبر و یا حتی پس از آن.

قبل از آن مراقبت وزیر هلن Whately گفت BBC صبحانه که وزیران “نمی خواهید به خطر که ممکن است افزایش میزان عفونت” اما می دانیم که در حال خروج از مدرسه است “در خصوص یک مشکل” برای کودکان محروم از پس زمینه و آموزش و پرورش فاصله “می تواند گسترش”.

کودکان کمیسر انگلستان آن لنگفیلد گفت: این برنامه که چشم انداز از دانش آموزان مدرسه متوسطه نه بازگشت تا فراتر از ماه سپتامبر بود که “عمیقا نگران کننده”است.

“این یک اختلال در ما دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم,” او گفت:.

او افزود که “آموزش و پرورش تقسیم انبساط است” و “تقریبا یک دهه از ابتلا به این که آموزش و پرورش شکاف به خوبی ممکن است از دست رفته”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او همچنین به نام برای آموزش کودکان ساخته می شود شماره یک اولویت در دولت و افزود که در غیر این صورت یک خطر وجود دارد که “دوران کودکی است که فقط رفتن به furloughed برای ماه می باشد.”

عوام آموزش و پرورش رئیس کمیته رابرت Halfon به نام ملی برنامه ریزی استراتژیک به مدارس باز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او همچنین هشدار داد که با مدارس باقی مانده بسته اکثریت دانش آموزان خواهد از دست دادن 40 درصد از وقت خود را در کلاس این سال است.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “من فکر می کنم ما یک کشور عجیب و غریب که در آن ما به نوبه خود چشم به تظاهرات توده ای بیش از همه در هر شهرستان ما کمپین بارها و کافه ها برای باز کردن و در عین حال به ما می گویند برای باز کردن مدارس قبل از ماه سپتامبر بیش از حد خطرناک است که همه شواهد نشان می دهد… در غیر این صورت.”

آقای Halfon همچنین در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط معلم در BBC Radio 5 live در مورد مدارس نیاز به صندوق تامین معلمان از بودجه خود را دارند. “اگر مدارس نیاز به بودجه اضافی به منظور مطمئن شوید که کلاس های درس اجتماعی فاصله گرفتن از دولت باید فراهم کند که بودجه,” او گفت:.

پدر و مادر views مخلوط

یکی گفت: “امروز برنامه ای است که او “unsurprised” اما “فوق العاده نا امید” توسط اخبار.

“من احساس می کنم واقعا غم انگیز برای پسر من است. من یک پسر در دو سال و یکی دیگر در پذیرش.

“فرزند من در دریافت [است] رفته البته تنها چهار روز در هفته در هر هفته است.

“و من پسر بزرگ است که فقط در مورد به نوبه خود هفت, از جان گذشته است برای رفتن به عقب نمی توانند درک کنند فکر می کند آن را بسیار ناعادلانه – که در آن است.”

اما یکی دیگر از مادر با دو فرزند هشت و شش اختلاف نظر داشتند.

“من در واقع اگر رها مدارس نمی رفتن تا ماه سپتامبر به دلیل من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی.

“آنها نمی اجتماعی فاصله در آن سن و سال. من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی موجود در مدرسه است.”

سر معلمان هشدار داده بود چند هفته پیش بود که یک امکان واقعی به جای تمام سال های اولیه گروه در همان زمان با اجتماعی فاصله محدود کردن ظرفیت خود را.

اندازه کلاس ها در حال حاضر تنها 15 دانش آموزان و یا کمتر – بنابراین اگر هر یک از کلاس های اشغالی دو کلاس درس مدرسه رهبران استدلال کرد که آنها هیچ فضایی برای همه گروه های سال به بازگشت.

این جاه طلبی’ به بازگرداندن تمام سال های اولیه گروه برای یک ماه قبل از پایان ترم تابستان یک مورد از دولت بیش از حد امیدوار کننده چیزی بود که تحویل گفت:” جف بارتون رهبر ASCL سر معلمان اتحادیه.

“آن را نمی ممکن است به انجام این کار در حالی که حفظ اندازه کلاس کوچک و اجتماعی حباب,” او گفت:.

Paul Whiteman از انجمن ملی معلمان سر گفت: “ما خوشحالیم که به دولت نمی خواهد نیروی غیر ممکن است” و این که این طرح تا به حال بیش از حد بسیاری از “عملی موانع”.

Ian Robinson, مدیر اجرایی, بلوط, همکاری, اعتماد اجرا می شود که مدارس ابتدایی و یک مدرسه خاص در سامرست گفت BBC Radio 4 امروز برنامه اعلام نشان می دهد وزرای “در حال گوش دادن به حرفه”.

  • من ممکن است شما را از بین ببرد: بعد باید ببینید که نشان می دهد در مستند
  • آموزش رایت: علامت رایت مستند تمرین

مدارس باقی مانده اند باز در طول مستند برای کودکان از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر.

اما دوشنبه گذشته مدارس ابتدایی شروع روند دعوت از بازگشت یکی دیگر از دو میلیون کودک در سراسر سه سال قرار گرفتند.

دانش آموزان متوسطه در سال 10 و 12 هستند شروع به بازگشت برای برخی از جلسات در مدرسه از 15 ژوئن.

آن است که فکر اولیه دانش آموز شماره افزایش یافته است به عنوان پدر و مادر باید با اعتماد به نفس تر – اما وجود دارد نیز محلی نگرانی در مورد های مختلف منطقه ای میزان عفونت.

معلمان اتحادیه هشدار داده اند که آن را خیلی زود به بازگشت به مدرسه – و برخی از مقامات محلی تاخیر در بازگشت در مناطق خود.

اما وزارت آموزش و پرورش معتقد است که کودکان نیاز به بازگشت به درس – و ایمنی شده است “پارامونت” در برنامه را بیشتر دانش آموزان است.

مدارس در ولز را دوباره باز از 29 ژوئن به تمام گروه های سنی به صورت محدود دوره در طول هفته در حالی که اسکاتلند مدارس برای بازگشایی در شروع ترم پاییز در روز 11 مرداد ماه ادامه با برخی از خانه-یادگیری است.

برخی از ایرلند شمالی دانش آموزان آماده شدن برای امتحانات و کسانی که در مورد به حرکت به پست-مدارس ابتدایی را در اواخر ماه اوت با یک مرحله به مرحله برای بازگشت از استراحت در ماه سپتامبر.

انگلستان به ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش تعداد coronavirus مرگ و میر پس قبل از مستند در 23 مارس, با توجه به آخرین آمار دولت.

بیشتر از 55 نفر کشته شدند پس از آزمایش مثبت با این ویروس به عنوان 17:00 BST در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع به 40,597.

وجود گرایش به مرگ و میر کمتر گزارش شده در روزهای دوشنبه – با توجه به گزارش تاخیر بیش از آخر هفته.

ارقام آمد و به عنوان یک مطالعه برآورد مستندات را نجات داد بیش از سه میلیون نفر از coronavirus در اروپا است.

محققان امپریال کالج لندن با استفاده از مدل های کامپیوتری برای پیش بینی گسترش ویروس اگر هیچ محدودیتی قرار داده شده است در محل در 11 کشور اروپایی پیدا کردن که “کشته شده اند بزرگ” بدون مستند.

در انگلستان, مستند مانع 470,000 مرگ و میر تا 4 مارس, با توجه به مطالعه است.

با توجه به دفتر آمار ملی (ONS) کمتر از یک پنجم مرگ و میر ثبت شده در انگلستان و ولز در طول هفته آخر ممکن است درگیر Covid-19 – دین پس از این مستند آغاز شد.

وجود دارد 9,824 مرگ و میر ثبت شده که در طول هفته کمتر از هفته گذشته اما هنوز 1,653 مرگ و میر بالاتر از آنچه که معمولا انتظار می رود فایرفاکس گفت. از این 1,822 درگیر ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net