Coronavirus: همه غیر ضروری به بازگشایی مغازه ها از 15 ژوئن – ساعت


همه غیر ضروری خرده فروشان را قادر به بازگشایی در انگلستان از 15 ژوئن بوریس جانسون اعلام کرده است به عنوان بخشی از برنامه های بیشتر برای سهولت مستند.

با این حال حرکت است “مشروط به پیشرفت در مبارزه با کروناویروس” و خرده فروشان را مجبور به رعایت دستورالعمل های جدید برای محافظت از خریداران و کارگران PM اضافه شده است.

بازار و نمایشگاه ماشین قادر خواهد بود به بازگشایی از 1 ژوئن.

این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در انگلستان افزایش 121 به 36,914.

آقای جانسون گفت: راهنمایی های جدید منتشر شده برای بخش خرده فروشی “جزئیات اقدامات آنها باید برای دیدار با اجتماعی لازم است فاصله و استانداردهای بهداشت”.

“مغازه در حال حاضر زمان برای اجرای این راهنمایی های قبل از آنها بازگشایی,” او گفت:.

“این اطمینان را می تواند وجود داشته باشد بدون شک در مورد چه مرحله آنها باید.”

‘مقدار مورد نیاز وضوح”

او افزود: “من می خواهم مردم را به اعتماد به نفس است که آنها می توانند با خیال راحت خرید ارائه آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای همه محل.”

اظهار نظر در توسعه کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: “این کسب و کار را قادر می سازد برای باز خواهد شد یک گام مهم در راه بازسازی اقتصاد ما خواهد شد و پشتیبانی میلیون ها شغل در سراسر انگلستان است.”

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: از آن استقبال می کنند اضافه کردن آن ارائه شده “بسیار مورد نیاز وضوح در مسیر پیش رو”.

یک سخنگوی کنفدراسیون صنعت بریتانیا افزود که راهنمایی های جدید کمک خواهد کرد که خرده فروشان برای باز کردن “با خیال راحت و ایمن”.

‘بسیار خوش آمدید, اخبار’

این بسیار خبر خوش برای یک بخش که تلاش شد حتی قبل از این بیماری همه گیر.

مشکل از افتادن بلند در خیابان بالا نگاه مانند یک پیاده روی در پارک مقایسه با ماه از توقیف ویندوز.

زمانی 15 ژوئن می آید در اطراف مغازه ها را نگاه نسبتا متفاوت به آنچه که ما شده ایم با استفاده با محدودیت تعداد افراد مجاز در و محدودیت بر مردم و حرکت در اطراف مغازه.

وجود دارد همچنین ممکن است صفحه نمایش در جای خود و محصولات بهداشتی در هنگام ورود.

برخی از این اقدامات سخت تر خواهد بود به پیاده سازی از دیگران – مانند تشویق مشتریان برای جلوگیری از دست زدن به محصولات در حالی که در حال دیدن سایت.

اعلام این خبر که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه پس از طولانی کنفرانس مطبوعاتی مربوط به PM مشاور ارشد دومینیک Cummings.

آقای کامینگز مواجه شده است خواستار به استعفا شد و پس از آن ظهور او رانده بود او فرزند و همسر بیمار 260 مایل از لندن به شهرستان دورهام در طول مستند.

اما در کنفرانس مطبوعاتی سابق رای ترک رئیس گفت که او نمی پشیمانی از اقدامات خود و اعتقاد او عمل کرده بود “منطقی” در چارچوب قانون.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در مورد این موضوع که چرا او سپس سوار با خانواده خود به شهر Barnard Castle – 15 روز پس از او نمایش داده می شود علائم – او گفت: او تست بینایی خود را به دیدن اگر او می تواند سفر به لندن.

پرسید: در مورد این موضوع در جلسه توجیهی روزانه آقای جانسون گفت: “آیا من پشیمانی چه اتفاقی افتاده است ؟ بله البته من پشیمان سردرگمی و خشم و درد است که مردم احساس می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de