Coronavirus: همه غیر ضروری مغازه ها را دید بلافاصله

تمام مغازه های فروش غیر ضروری کالا بسته خواهد شد و بلافاصله به دولت تحمیل می کند سخت تر از گروه شاهد به تلاش و مبارزه با کروناویروس.

خاموش خواهد شد و شامل لباس و الکترونیکی مغازه ها و محل های دیگر مانند شکلات و کتاب های زنجیره ای.

این مغازه ها که فروش اقلام ضروری مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این اقدامات می تواند باعث اختلال در اما صرفه جویی در زندگی می کند.

یک میزبان از فروشندگان خیابان بالا و زنجیره های غذایی, مانند, Ikea, John Lewis, و بعد, در حال حاضر بسته خروج دهها هزار نفر از مردم به طور موقت و بدون کار.

اما دیگران مانند WH Smith and B&Q عهد کرده بود به باز بماند در حالی که پیوستن به سختگیرانه تر اجتماعی فاصله سیاست.

آقای جانسون گفت: “من می دانم که این آسیب است که این اختلال در حال انجام است و انجام خواهد شد به زندگی مردم به کسب و کار خود و شغل خود را.

“و به همین دلیل ما باید تولید بزرگ و بی سابقه ای برنامه پشتیبانی از هر دو برای کارگران و کسب و کار.”

تنها یک گروه کوچک از خرده فروشان اجازه خواهد داشت برای باز بماند از جمله:

 • سوپر مارکت ها و فروشگاههای مواد غذایی
 • داروخانه
 • پمپ بنزین
 • Newsagents
 • مغازه دوچرخه
 • صفحه اصلی و فروشگاه های سخت افزار
 • Laundrettes و خشک پاک کننده ها
 • گاراژ
 • حیوان خانگی مغازه
 • دفاتر پست
 • بانک

اما خرده فروشان هنوز هم قادر به گرفتن سفارشات آنلاین و تحویل اقلام به خانه خود را.

دولت بریتانیا گفت: این هفته به آن خواهد پرداخت دستمزد کارکنان قادر به کار با توجه به coronavirus همه گیر در یک حرکت با هدف حفاظت از مردم و مشاغل است.

آن را خواهد پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان که در حال نگهداری می شود توسط خود کارفرما, پوشش دستمزد تا £2,500 یک ماه.

بسیاری از خرده فروشی و مهمان نوازی شرکت هشدار داده اند همه گیر می تواند آنها را ببینید, سقوط, پاک کردن هزاران شغل به عنوان زندگی در انگلستان است را در خود نگه دارد.

هلن Dickinson, مدیر اجرایی, خرده فروشی, لابی گروه انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: بسیاری از مغازه ها در حال حاضر بسته به طور موقت.

“دیگران را همچنان به ارائه محصولات ضروری و خدمات را به مشتریان خود, هر دو از فروشگاه های فیزیکی و آنلاین.

“هر خرده فروشان است که باقی می ماند باز خواهد شد پس از آخرین دولت بهداشت عمومی راهنمایی برای اطمینان از آنها انجام همه چیز آنها می توانید برای اطمینان از ایمنی از مشتریان و کارکنان.”

دولت در حال حاضر دستور, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها به نگرانی که مردم نادیده گرفتن توصیه های خود را به نگه داشتن تماس های اجتماعی را به حداقل برساند.

دوشنبه شب اعلام شد که تعدادی از انگلستان و میر ناشی از کوروناویروس آمار 335 در حالی که وجود دارد 6,650 موارد تایید شده.

بسیاری از مارک های بزرگ در حال حاضر اعلام تعطیلی وعده داده اند به پرداخت کارکنان خود را برای چند هفته تا زمانی که دولت Coronavirus کار احتباس طرح در ضربات.

اما نگرانی رو به رشد در مورد میلیون ها نفر از خود اشتغالی و فرفره اقتصاد کارگران خواهد شد که مجبور به تکیه بر مزایای در صورت عدم حمایت هدفمند.

نیل Carberry, رئیس, از لابی گروه استخدام و اشتغال کنفدراسیون گفت: اعلام تقویت نیاز برای کسب و کار و کارگران برای دسترسی به حمایت دولت اقدامات “به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

“با اقتصاد و بازار کار در مستند همه کارفرمایان می توانید انجام دهید این است که پایه های کارکنان خود را تا آنجا که ممکن است و درو مزایای دوران پس از بحران باز گشت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im