Coronavirus: فرودگاه گرداننده در خطر سقوط

این چهار شرکت که مدیریت عملیات زمینی در فرودگاه های بریتانیا هشدار داده اند که آنها نزدیک به فروپاشی قرار دادن هزاران شغل در معرض خطر است.

Swissport, WFS, Dnata و Menzies ممکن است قادر به ادامه فعالیت برای بیش از چند هفته با برخی از 25000 هزار شغل در معرض خطر است.

در یک نامه مشترک آنها خواستار کمک فوری از دولت است.

با اکثر پروازهای مسافری به حالت تعلیق در میان coronavirus همه گیر درآمد خود را در یک ضربه گرفته اند.

در این نامه خطاب به صدراعظم آلمان گفت: “ما تمام شده است قادر به آب و قبلی بحران, آیا 9/11, سارس و یا در ایسلند فوران آتشفشانی اما Covid-19 متفاوت است آن را به عنوان هر دو جهانی و دراز مدت.”

شرکت های ارائه 90 ٪ از فرودگاه خدمات حمل و نقل در سراسر کشور می گویند که فرودگاه می تواند به نزدیک اگر آنها سقوط.

آنها هشدار داد که بدون خدمات خود را “فرودگاه زیرساخت در انگلستان می خرد به توقف تا چهار ماه”.

شرکت های هواپیمایی در حال برش

بین آنها این چهار شرکت مدیریت تقریبا تمام زمین از دست زدن به عملیات مورد نیاز توسط شرکت های هواپیمایی در انگلستان به فرودگاه. آنها عبارتند از سوختگیری کردن انتقال چمدان خروج از دروازه و خدمات بارگیری و تخلیه محموله.

آنها کار نمی کند برای فرودگاه خود را دارد اما به طور مستقیم قرارداد توسط شرکت های هواپیمایی. آنها کار بر روی یک “pay-as-you-go” اساس شارژ برای هر یک از خدمات ارائه می کنند.

اما شرکت های هواپیمایی برش خود را مسافر عملیات حق بازگشت با توجه به محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

محموله عملیات ادامه دارد و در واقع برخی از هواپیما است که به طور معمول حمل مسافر شده اند عامل به عنوان “پرواز روح” به سادگی به حمل و نقل حمل و نقل. اما حتی است که منبع درآمد است که شروع به کاهش است.

به عنوان یک نتیجه, زمین گرداننده می گویند که آنها از دست داده اند و 95 درصد از درآمد خود را در طول چند هفته گذشته.

با توجه به Swissport در غرب اروپا, Justin Holt فوری و بدون حمایت دولت در این بخش است “شدیدا نزدیک به سقوط”.

اگر زمین گرداننده بودند برای رفتن به دولت او ادعا فرودگاه خواهد به سادگی قادر به کار گیرند.

“سیستم حمل و نقل هوایی است که یک مثلث از شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و زمین در دست زدن به کسب و کار” او می گوید.

“بدون محموله و زمین شرکت های حمل و نقل بین المللی زنجیره تامین متوقف خواهد شد عملکرد در طول Covid-19 همه گیر و بهبود است.”

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

نگرانی های خود را به اشتراک گذاشته شده توسط فرودگاه خود را با توجه به Henk van Klaveren سخنگوی فرودگاه اپراتورهای انجمن.

“این یک مسئله بسیار جدی است به خصوص برای کوچکتر فرودگاه که در آن وجود دارد تنها یک دست زدن به زمین اپراتور” او می گوید.

“این فرودگاه هنوز هم نیاز به کار حتی با کمتر پرواز. وجود دارد ضروری محموله پرواز به مناطق جدا شده و….”

نگرانی در صنعت است که در حالی که شرکت های هواپیمایی خود را لذت بردن از مشخصات بالا – و قدرت سیاسی است که با آن می رود – زمین اداره خدمات کار بسیار پایین تر از رادار اما نیاز به کمک فوری. به عنوان یک اجرایی آن “هیچ کس را ببینید و ما بی سر و صدا به پایان می رسد.”

فرایند نیاز به شتاب’

چهار شرکت ها استقبال صدراعظم Rishi Sunak را حفظ طرح که بر اساس آن یک دولت اعطای کمک خواهد کرد برای پوشش دستمزد کارکنان که باید به قرار دادن بر روی کردند.

اما با توجه به Swissport اجرایی Justin Holt, روند باید شتاب به طوری که آنها می توانید پول دریافت کنید به سرعت.

او می گوید: بیشتر اقدامات مورد نیاز خواهد بود و از جمله تعطیلات ملی پرداخت بیمه و کسب و کار نرخ.

بیشتر نگرانی این است که این کسب و کار واجد شرایط برای کمک های ارائه شده توسط دولت برای مبارزه کسب و کار تحت شرایط اضطراری طرح به این دلیل که چهار شرکت را با معیار حق. آنها خواسته اند برای کسانی که معیارهای آرام شود.

دولت در عین حال اصرار دارد که بخش حمل و نقل هوایی مهم است که به اقتصاد بریتانیا و می توانید در قرعه کشی بی سابقه طیف وسیعی از اقدامات طراحی شده برای کمک به شرکت ها از طریق این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im