Coronavirus: شرکت های هواپیمایی اسلش بیشتر پروازهای

محدودیت های مسافرتی و رکود در تقاضا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور هواپیمایی به اخراج کارکنان و کاهش بیشتر در پرواز است.

روز دوشنبه بریتیش ایرویز صاحب IAG گفت: این برنامه ریزی برای کاهش ظرفیت حداقل 75 درصد در آوریل و مه.

IAG رئیس ویلی والش بود که با توجه به فرارسیدن این ماه را در حال حاضر ماندن در پست خود به مدیریت بحران است.

در ضمن EasyJet گفت: ممکن است به زمین بیشتر از آن هواپیما به عنوان یک نتیجه از ممنوعیت سفر و کاهش تقاضا.

No-frills هواپیمایی در گفت و گو با لغو یک “بیشتر قابل توجه” تعداد پرواز.

“این اقدامات ادامه خواهد داد در یک نورد اساس برای آینده قابل پیش بینی است و می تواند در نتیجه در زمین از اکثریت EasyJet ناوگان” آن را گفت.

اطلاعیه آمار خطوط هوایی’ قیمت سهم با EasyJet پایین نزدیک به 30% و IAG انداختن در حدود 20٪.

‘متزلزل آینده’

EasyJet اجرایی Johan Lundgren, خواستار مداخله دولت برای حمایت از صنعت حمل و نقل هوایی.

“حمل و نقل هوایی اروپا چهره متزلزل آینده و روشن است که هماهنگ دولت حمایت مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از این صنعت باقی مانده است و قادر به ادامه کار در هنگام بحران است,” او گفت:.

در ضمن IAG, رئیس, آقای والش گفت: “ما شاهد کاهش قابل توجهی در رزرو در سراسر خطوط هوایی و شبکه جهانی بیش از چند هفته گذشته و انتظار می رود تقاضا برای ضعیف باقی می ماند تا زمانی که به خوبی به تابستان.”

“بنابراین ما با ساخت کاهش قابل توجهی به ما پرواز, برنامه,” او گفت:, و اضافه کرد که این گروه تا به حال انعطاف پذیری به کاهش بیشتر در صورت لزوم.

رئیس BA در حال حاضر گفت: کارکنان است که این برنامه ریزی به زمین پرواز “مانند قبل از هرگز” و اخراج کارکنان در پاسخ به کوروناویروس.

در یک یادداشت به کارکنان با عنوان “بقای بریتیش ایرویز” الکس کروز هشدار داد که صنعت هواپیمایی مواجه شد یک “بحران در ابعاد جهانی” که بود بدتر از آن ناشی از ویروس سارس یا 9/11.

IAG – که همچنین صاحب ایبریا و Aer Lingus – گفت: آن را به حال تعلیق پروازها به مقصد چین کاهش ظرفیت در مسیر لغو تمام پروازها به مقصد از و در ایتالیا و همچنین دیگر تغییرات به شبکه خود را.

  • Coronavirus: شرکت های هواپیمایی لغو هزاران پرواز
  • نروژی را به حالت تعلیق نیمی از کارکنان خود را به عنوان ویروس گسترش می یابد

در ضمن کارفرمایان در ویرجین آتلانتیک گفت: آنها می نوشتن به نخست وزیر به درخواست اضطراری اقدامات مالی برای شرکت های هواپیمایی در انگلستان است.

این شرکت خواهد شد به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار ما محدودیت های مسافرتی که آمار همه اطلس راه ها از سه شنبه.


باید دولت وثیقه انگلیسی, شرکت های هواپیمایی است ؟

Coronavirus رسید آنها را سخت و ویرجین آتلانتیک شرکت هواپیمایی تاسیس و هنوز هم بخشی متعلق به سر ریچارد برانسون است به نام برای دولت نقدی – حمایت مجموعا شاید £7.5 میلیارد دلار به جزر و مد در این بخش بیش از.

اما شرکت های هواپیمایی در حال صحبت کردن با یک صدا. IAG صاحب خطوط هوایی بریتانیا تیز نمی خواست برای نجات و امروز صبح رفت از راه خود را به نقطه را به آن توجهی ذخایر نقدی – بیش از £9bn در کل.

یک منبع ارشد در IAG به من گفت که “بهتر است با استفاده از” برای مالیات دهندگان پول از نجات هواپیمایی – نازک-محجبه تطبیق در ویرجین آتلانتیک.

IAG ارشد اجرایی ویلی والش بود و پر سر و صدا خود را در مخالفت با قید وثیقه برای Flybe و آن را روشن او را نیز به مبارزه با یک جزوه برای ویرجین آتلانتیک است که لیسانس خود را رقیب مستقیم در مسیرهای پر سود از هیترو.

آنچه را دولت انجام دهد ؟

یک مداخله برای نجات یک شرکت هواپیمایی خواهد بود اما شرکت هواپیمایی کارشناسان می گویند در سراسر هیئت مدیره کمک – تعلیق هوایی مسافری وظیفه و زمان پرداخت ملی بیمه و مالیات – به احتمال زیاد.


حمل و نقل هوایی تحلیلگر جان Strickland گفت: لغو پروازها به معنای شرکت های هواپیمایی تا به حال هیچ نقدی در آینده ندارند.

“مردم قابل درک نیست و رزرو پرواز در هفته ها و ماه های پیش رو” او به بی بی سی گفت.

“حتی کسانی که رزرو که برگزار شد تعداد قابل توجهی از کسانی که البته لغو شده اند.”

او در توصیف این کاهش در عملیات به عنوان “خیره کننده” هشدار داد که “خطوط هوایی خونریزی می تواند بسیار به سرعت”.

“جلوگیری از از دست دادن خون… با لغو پروازها و پارکینگ هواپیما یک چیز است اما شرکت های هواپیمایی هر دو سرمایه و کار فشرده بنابراین وجود دارد به حمایت از هزینه های است که نمی توان اجتناب کرد حتی اگر یک شرکت هواپیمایی پایه است” آقای Strickland گفت.

بیش از آخر هفته اسکاندیناوی هواپیمایی SAS گفت: این امر به طور موقت متوقف بسیاری از پروازها تا زمانی که شرایط برای حمل و نقل هوایی تجاری بهبود یافته است.

به عنوان یک نتیجه هواپیمایی گفت: این امر به طور موقت اخراج 10,000 کارمند یا 90 درصد از کل نیروی کار است.

هفته گذشته نروژی شرکت های هواپیمایی گفت: آن را لغو 4,000 پرواز و به طور موقت ذخیره کردن حدود نیمی از کارکنان خود را به دلیل شیوع کروناویروس.

حمل و نقل هوایی تحلیلگر کریس درنگ به بی بی سی گفت آن نوع از کاهش کارکنان می تواند منجر به تغییر دائمی.

“ما در حال رفتن به دیدن انقباض” او به بی بی سی گفت امروز برنامه.

“ما دیده می شود شرکت های هواپیمایی در مورد بحث داوطلبانه زوائد آن و سپس ما را به حرکت به مرحله بعدی از آن است که دائم کاهش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de