Coronavirus: اقدام زودتر می توانست نجات زندگی می کند می گوید: حکیم عضو

یکی از دولت های علمی مشاوران گفت: او را دوست دارند وزیران عمل کرده اند “یک هفته یا دو هفته قبل” در این ویروس همه گیر.

آقا یان بوید که نشسته بر روی گلی علمی گروه مشورتی گفت: “آن را ساخته اند کاملا تفاوت بزرگ” به مرگ و میر.

وزرای همیشه اصرار آنها شده اند هدایت علمی مشاوره در این بیماری همه گیر.

دولت آمار و ارقام نشان می دهد 36,042 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند در انگلستان است.

آقا یان استاد زیست شناسی در دانشگاه سنت اندروز و عضو هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) که توصیه وزیران در Covid-19.

او شروع به حضور حکیم جلسات یک ماه پیش.

‘کندتر کردن علامت’

او گفت: Coronavirus خبر: “بازیگری خیلی زود بود واقعا مهم است و من دوست داشتم به دیده ما اقدام یک هفته یا دو هفته قبل از آن و آن را ساخته اند کاملا تفاوت بزرگ به شیب منحنی عفونت و در نتیجه مرگ و میر.

“و من فکر می کنم که واقعا شماره یک مسئله می تواند ما عمل کرده اند زودتر ؟ شد نشانه هایی وجود دارد زودتر؟”

آقا یان پیشنهاد کرد که دولت بر اساس آن ارزیابی اولیه در توانايی انتقال از سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس است که کمتر عفونی از این کوروناویروس.

سارس بود که قبلا بیماری ناشناخته که شروع به گسترش در سراسر جهان در سال 2003. آن را در ادامه به آلوده کردن بیش از 8000 نفر و کشتن تقریبا 800.

او توضیح داد که انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی به عنوان “کمی آهسته تر کردن علامت” و کمتر آماده تر از کشورهایی است که تا به حال تجربه کرده سارس در اوایل 2000s.

“یک نفر می تواند نقطه انگشت در وزرا و سیاستمداران برای که مایل به گوش دادن به مشاوره علمی.

“شما می تواند نقطه انگشت در دانشمندان برای اینکه در واقع به اندازه کافی صریح و روشن.

“اما در پایان روز تمام این تعامل با افکار عمومی نیز هست. و من فکر می کنم برخی از سیاستمداران دوست داشتم که زودتر واکنش نشان داد اما در سیاسی خود را به نظر آن نبود که احتمالا امکان پذیر است چرا که مردم نمی خواهد که شاید پاسخ در این راه آنها در نهایت انجام داد.”

آقا یان همچنین در بیانیه وزیران برای جلوگیری کرد و گفت که آنها “چراغ” توسط علم است.

“من فکر می کنم این بیانیه” ما در حال هدایت علم ” کمی گمراه کننده است. من فکر نمی کنم وزرای قصد داریم آن را به تواند گمراه کننده باشد. من فکر می کنم آنها قصد دارند آن را به کمک به ارائه اعتماد به آنچه آنها می گویند. و کاملا به حق است.

“در واقع آنچه که ما در جامعه علمی انجام دهید این است که به بهترین توصیه های ما می تواند بر اساس شواهدی که در دسترس ما. ما پس از عبور از آن به وزرای دولت و سیاست بخش هایی از دولت که می تواند پس از آن را که با آن انجام آنچه آنها دوست دارند در زمینه سیاست.”

آقا یان – که رئیس مشاور علمی در وزارت, محیط زیست, غذا و امور روستایی از 2012-19 – حکیم گفت: جلسات در حال حاضر در حال وقوع بیش از زوم.

او در دفاع از مشارکت سیاسی دستیاران مانند نخست وزیر مشاور Dominic کامینگز و گفت: “آن را به ارمغان می آورد آنها را به واقعیت است.”

بیش از 50 نفر نشستن بر مریم گلی. عضویت در این گروه منتشر شد در اوایل ممکن است.

به دنبال آن انتشار اسناد از این گروه تنظیم, توصیه های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de