Coronavirus: آبردین خانواده دریافت چراغ سبز برای پایان دادن به نپال مستند

یک خانواده از آبردین گفته شده است که آنها را می توانید در ادامه خود را به دور دنیا سفر پس از صرف سه ماه در مستند در یک شهر از راه دور در نپال.

کریس و جولی اسمیت و دو فرزند خود – نه ساله Erihn و چهار ساله یعقوب – هم اکنون می توانید در ادامه سفر خود به کمپ پایه اورست.

آنها به سمت چپ آبردین در تقریبا دقیقا یک سال پیش برای تحقق یک “تالار رویای دیوانه” از سفر در سراسر جهان است.

اما coronavirus مستند اقدامات به اجرا در آمد در ماه مارس است.

از آن زمان به بعد آنها بوده است و در یک هتل در کنار باند فرودگاه مقصد lukla – یک شهر کوچک در Solukhumbu منطقه – هزاران مایل از خانه.

هیجان زده و سپاسگزار

در Facebook خانواده نوشت: “پس از مقدار مورد در حال اجرا توسط دوست ما Kevin شرپا برای رسیدن به بسیاری از امضا از مقامات بسیاری از ما شده اند با توجه به چراغ سبز شروع به راه رفتن.

“پس از خروج از کاتماندو در 18 مارس ما تنها موفق 7 روز بازحمت حرکت کردن قبل از مستند وارد شده است. کمی استراحت در بین 3 ماه و خاموش کنیم دوباره

“نمی تواند بیان چقدر هیجان زده و سپاسگزار همه ما است که ما می تواند همچنان ما راه رفتن و رویای ما به راه رفتن بر روی پخارا پارک ملی و شاهد جهان بلندترین کوه با چشم خود ما.”

قبل از رسیدن به نپال آنها شده بود به 18 کشور جهان از جمله هند, اردن, آلبانی, صربستان و مجارستان.

Mr Smith, 41 گفته بود BBC Scotland این ماه که شرایط در مقصد lukla شد “کاملا اساسی” و آنها تا به حال تنها یک اجاق گاز در اتاق نشیمن به گرم نگه داشتن در شب.

ویتنام و سریلانکا در میان مکان های خانواده هنوز هم امیدواریم که برای رسیدن به اضافه Mrs Smith, 46.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de