Coronavirus: یک پنجم کوچکتر انگلستان شرکت خواهد اجرا از پول نقد’

نزدیک به یک پنجم از همه کوچک و متوسط کسب و کار در انگلستان بعید به دریافت پول نقد آنها نیاز به زنده ماندن بعد از چهار هفته به رغم بی سابقه حمایت از دولت است.

که با توجه به تحقیقات منتشر شده که نشان می دهد که بین 800000 و یک میلیون کسب و کار در سراسر کشور ممکن است به زودی مجبور به بستن.

بسیاری از شرکت ها را به بی بی سی گفت که بانک ها حاضر به آنها وام اضطراری.

دیگران نمی توانند از طریق تلفن و یا گفتند که این پول را هفته.

بانک ها می گویند که آنها در زیر قوانین تعیین شده توسط دولت است.

  • بانک ها زیر آتش برای coronavirus وام تاکتیک

صدراعظم Rishi Sunak گفت: دو هفته پیش کسب و کار خواهد بود قادر به راه رفتن به شعب بانک ها و بحث در مورد کوروناویروس کسب و کار وقفه وام تا £5m برای کمک به آنها برای زنده ماندن خاموش کردن.

وعده از صدراعظم این بود که “هر کسب و کار خوب در دشواری های مالی که نیاز به دسترسی به پول نقد برای پرداخت اجاره خود را به حقوق کارمندان خود را پرداخت کنندگان و یا خرید سهام خواهد بود قادر به دسترسی به یک وام مورد حمایت دولت در شرایط جذاب”.

اما با بسیاری از شعب بانک ها بسته شده و هزاران نفر از مبارزه شرکت می توانید از طریق تلفن و یا زمانی که آنها در حال گفت: بانک های آنها واجد شرایط نیست.

استیو خداوند اجرا می شود Belgrave & پاول ناتینگهام مبتنی بر گروه مهندسی استخدام 120 نفر و عرضه خدمات به مشتریان از جمله BAE را Samlesbury سایت که در آن F-35 و گردباد جت های جنگنده ساخته شده است.

‘ناامیدی پس از ناامیدی’

پس Salmesbury متوقف و تولید و کسب و کار خود را – مانند میلیون ها نفر از دیگران – مواجه است, چشم انداز, پول نقد, خشک, تهدید, و توانایی خود را به پرداخت حقوق و دستمزد و شناور باقی می ماند.

“من heartened و شگفت زده برای دیدن بی سابقه ای کمک کند که اعلام شد دولت دو هفته پیش” او گفت:. “اما ما با قرار دادن یکی از ما ارشد اکثر مردم در آن است و همانطور که هر روز در گذشت آن ناامیدی پس از ناامیدی.”

او گفت: برخی از تایید وام دهندگان خواستار شدند نرخ بهره تا 30 درصد است که آقای Lord معتقد است که “استفاده از وضعیت”. در ضمن, او گفت:, بالا خیابان بانک شد شارژ حدود 7% اما به او گفته شد می تواند آن را به عنوان طولانی به عنوان یک ماه قبل از خود شرکت کردم پول است.

Mr خداوند فکر می کند بیش از حد کنترل شده است دست به بانک ها و تایید وام دهندگان: “دولت باید آن را به همه ارائه همان شرایط است.”

“به نظر می رسد که اگر شما خوش شانس هستند شما در حال بانکداری با حزب راست اگر شما خوش شانس شما را تا پایان با داشتن نزدیک به کسب و کار شما.”

‘وام کمک نخواهد کرد’

یکی دیگر از صاحب کسب و کار پیتر جکسون – اجرا می شود که جواهرات مغازه های استخدام 40 نفر در سراسر شمال غرب انگلستان – گفت: بانک تصمیم گرفت او فاقد شرایط لازم از آنجا که این شرکت ساخته شده از دست دادن کوچک در 2019. اما آقای جکسون گفت: کسب و کار مناسب قبل از خاموش کردن و انتظار می رود سود این سال است. آن را نیز دارای ارزش سهام.

“من فکر می کردم نقطه تمام از این وام برای کمک به کسب و کار مانند معدن شناور باقی می ماند,” او گفت:. “اما آنها در حال رفتن برای کمک به.”

چهره های شناسایی که چگونه بسیاری از کسب و کار نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به پول نقد آمده از یک شبکه از حسابداران در خدمت بیش از 12000 کوچک و متوسط کسب و کار در سراسر کشور است.

پس از تجزیه و تحلیل کمک دولت در ارائه آن دسته از حسابداران می گویند که 18 درصد از مشتریان خود را بعید بود برای به دست آوردن دسترسی به پول نقد آنها نیاز به زنده ماندن چهار هفته مستند.

یافته های اکو گزارش های مشابهی از دیگر گروه های کسب و کار برآورد که تا یک پنجم از کسب و کار می تواند اگر مستند به طول می انجامد یک ماه یا بیشتر.

بانک می گویند که آنها در حال پیروی از قوانین تعیین شده توسط دولت که به معنی شرکت تنها می تواند دریافت وام اضطراری اگر آنها نمی تواند قرض گرفتن در حالت عادی تجاری مانند قرض گرفتن در برابر ارزش اموال.

کسب و کار که مایل به قرض گرفتن بیش از £250,000 حال گفت: بانک ها است که مدیران باید ثبت نام شخصی را تضمین می کند. این بدان معناست که اگر وام بد می رود با توجه به طولانی شدن خاموش شدن اموال شخصی خود را در خط است.

جاشوا وید اجرا می شود به سرعت در حال رشد اخلاقی کسب و کار لوازم آرایشی, پوست و تونیک. او گفت: وام دهندگان بودند اصرار بر بازپرداخت جریمه و همچنین شخصی را تضمین می کند.

“کسب و کار وقفه وام طرح در اصل بسیار خوش آمدید پشتیبانی در حال حاضر,” او گفت:.

“اما مانع بزرگ برای ما است و این نیاز برای همه مدیران به شخصی تضمین می کند. به عنوان بنیانگذاران و مدیران اجرایی ما در حال حاضر همه چیز را به خطر می اندازند اما ما به سادگی نمی تواند درخواست ما غیر مدیران اجرایی را که خطر در چنین چالش ها و زمان نامشخص است.”

یک سخنگوی انگلستان, سرمایه گذاری, بانک تجارت بدن گفت: “وام دهندگان در حال کار سخت برای به دست آوردن منابع مالی برای همه کسب و کار است که نیاز به آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و با استفاده از Coronavirus کسب و کار وقفه وام طرح (CBILS) که در آن مناسب با بودجه در حال حاضر ارائه شده تحت این طرح است.

“همه وام دهندگان خواهد شد را به حساب کسب و کار شرایط فردی که با توجه به برنامه ها و بسیاری از وام کسب و کار ارائه می شود می توانید هر دو امن و یا نا امن در دارایی های کسب و کار.”

Kirsty McGregor, بنیانگذار, شرکت, امور مالی شبکه بی بی سی گفت: “کوچک و متوسط کسب و کار به کارگیری کمتر از 250 نفر استخدام بیشتر نیروی کار – 23 میلیون نفر است.

“ما می تواند در از دست دادن به یک میلیون نفر از آنها در ماه آینده و یا تا. و از آن خواهد شد غیر قابل برگشت خواهد شد که فاجعه بار برای اقتصاد انگلیس است.”

Ms McGregor, پیشنهاد دولت برای تشویق کسب و کارهای کوچک به شرکت بیش از ورشکستگی ها در منطقه خود را به طوری کارکنان می تواند هنوز هم پرداخت می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de