جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Coronanvirus: وعده و وعده های غذایی خانواده افزایش مستند

تغییرات در افراد جوان عادات غذا خوردن ردیابی در طول مستند در انگلستان نشان می دهد هر دو را افزایش می دهد در وعده و خانواده و غذا خوردن با هم.

محققان دریافتند 60 درصد از افراد جوان بیشتر فکر مشترک خانواده غذا بار مثبت شدند و برای سلامتی و تندرستی.

افراد جوان در این مطالعه گفت: آنها می خواستند به نگه داشتن وعده های غذایی با هم.

پژوهش از گای و سنت توماس خیریه و نیش پشت 2030 غذا خوردن سالم, موسسه خیریه مورد مطالعه بیش از 1000 14-19 ساله.

جوانان co-صندلی نیش پشت 2030 است Christina Adane 16 ساله در لندن که در تنظیم دادخواست برای وعده های غذایی مدرسه در طول تعطیلات تابستان که فوتبالیست مارکوس Rashford پشتیبانی می کند.

“من نمی خواهم ما را به قربانیان بی فست فود تبلیغات و مشهور حمایت چیزهای است که هر کس می داند که برای ما بد است” گفت: Ms Adane.

“من می خواهم به بخشی از یک جهان که در آن سلامت ما این است که اولویت صنایع غذایی.”

مطالعه lockdown خوردن پیدا متضاد روند برای بیشتر تنقلات ناسالم مانند “چرا” در چیپس و شکلات, بلکه بیشتر به اشتراک گذاشته شده وعده های غذایی به خانواده صرف زمان بیشتری را در خانه با هم.

آن را نیز گسترش یافت اجتماعی تقسیم سالم و ناسالم غذا خوردن.

این گزارش توصیف وعده به عنوان “بزرگترین نتیجه منفی” در عادات غذا خوردن در طول همه گیر با 40 درصد افزایش در تنقلات.

افراد جوان در خانواده های فقیر بودند “احتمال بیشتری به میان وعده کمتر به احتمال زیاد به خوردن میوه و سبزیجات تازه” از خود ثروتمند هستند.

“برخی از روزها من نمی خوردن بسیاری در تمام که من گرسنه نیست اما دیگران من میان وعده بیشتر بر روی چیزهایی مثل شکلات که من انجام نداد تا آنجا قبل از” 16-year-old girl گفته محققان.

اما نیز وجود دارد یک روند برای اطلاعات بیشتر صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده و خانواده و غذا خوردن با هم در یک راه است که معمولا ممکن است.

“غذا در طول این مدت به من اجازه داد تا به ارتباط مجدد با اعضای خانواده ما شده است پخت و پز با هم و لذت بردن از وعده های غذایی با هم. من دوست دارم به ادامه انجام آن” گفت: یک جوان 19 ساله زن جوان در مطالعه است.

“من فکر می کنم من می خواهم برای ادامه به غذا خوردن با هم با خانواده من واقعا تلاش است که به عنوان ما به طور معمول انجام دهد و آن را به خوبی با هم نشستن و غذا خوردن” 18 ساله گفته محققان.

این افزایش به اشتراک گذاشته شده غذا بار در طول این مستند بیشتر بود در میان بهتر کردن خانواده ها – اگر چه نیز وجود دارد افزایش در میان خانواده های محروم بیش از حد.

و بیشتر افراد جوان را دیدم این را به عنوان سالم تر و خوش مشرب.

سارا Hickey به چاقی در دوران کودکی برنامه مدیر در گای و سنت توماس ” خیریه گفت: آن را نشان داد اجتماعی تقسیم در تغذیه بدتر در طول مستند.

“حتی قبل از همه گیر خانواده’ گزینه های مواد غذایی شد و به شدت شکل گرفته که در آن زندگی می کردند و اجتماعی و اقتصادی خود را, پس زمینه,” او گفت:.

“این تحقیقات نشان می دهد که نابرابری و شکاف در اطراف دسترسی به مواد غذایی مغذی بیشتر شده است گسترده تر توسط Covid-19 مستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول