انگلستان و تاتنهام ستاره فوتبال Dele Alli شده است مجبور به عذر خواهی پس از مواجهه با اتهامات مسخره با یک مرد در یک “نژادپرستانه” تصویری در مورد کوروناویروس.

اسپرز آس Alli, 23 ارسال شده فیلم خود را در Snapchat به عنوان او در حال آماده شدن برای پرواز از فرودگاه هیترو لندن هفته گذشته است.

در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط انگلستان, رسانه های Alli دیده می شود پوشیدن یک ماسک و زوم کردن بر روی یک مرد با ظاهر آسیا در پس زمینه که غافل است او در حال فیلم برداری شده است.

“تاج whatttttt لطفا آهنگ های با حجم” Alli زیر نویس این کلیپ که به نظر می رسد را انتخاب کنید تا چینی صداها در پس زمینه.

او سپس حرکت دوربین به یک جدول در مقابل او را با ضد عفونی کننده دست بشویید و روی آن نوشته: “این ویروس gunna باید سریعتر است برای من بگیر.”

Alli شد متهم به نژاد پرستی بیش از این کلیپ با یک نفر گفتن دیلی استار که برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده کلیپ که آن را “کاملا نامناسب بود فیلمبرداری این مرد و ساخت جوک در مورد کوروناویروس.”

Alli که جیب £100,000 (US$128,000) یک هفته در لندن باشگاه تاتنهام است عذرخواهی کرد و گفت: “من تاسف ارسال ویدئو در Snapchat و من بلافاصله آن را حذف هنگامی که من متوجه شدم که آن ممکن است باعث جرم.

“این بود که هرگز قصد من در همه. برای هر کسی که جرم من می خواهم به ارائه صمیم من عذر خواهی.”

کروناویروس در سراسر جهان گسترش یافته و پس از شکستن در ووهان. از کشته شدن بیش از 800 نفر و آلوده تقریبا 37,000 در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در چین است.

همچنین در rt.com همه 3,600 در هیئت مدیره مجاز به ترک کشتی کروز قرنطینه در هنگ کنگ پس از خدمه تست منفی برای coronavirus

در انگلستان یک فرد چهارم نازل شد به عنوان آزمایش مثبت برای coronavirus در روز یکشنبه.

مقامات انتقاد نژادپرستی نسبت به جامعه چینی در میان شیوع با انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “من بازیت هر گونه حملات در جامعه چینی. این است که در مورد یک بخش از جهان است.”

توسط اشتراک ویدیو ستاره فوتبال Alli متهم شد که “دامن زدن به شعله های آتش نژادپرستی” توسط یک نفر صحبت به دیلی استار.

فیلم ارسال شده توسط Alli شد گزارش فیلم برداری در روز پنج شنبه به عنوان او آماده برای جت به دبی در میان لیگ برتر را در اواسط فصل شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی