تاج-خشم? نشویل که هک شده به صورت تصادفی و شوهر با کارد بزرگ و سنگین پلیس گفت که او دیوانه در COVID-19 مستند

یک مرد ظاهرا خشمگین coronavirus مستند اقدامات با استفاده از یک کارد بزرگ و سنگین به حمله تصادفی زن و شوهر هر دو آنها در حال حاضر در وضعیت بحرانی شهر نشویل اداره پلیس می گوید.

کلوین ادواردز, 35, است که به اتهام دو فقره اقدام به قتل پس از یک کارد بزرگ و سنگین حمله در یک مرکز ذخیره سازی در روز یکشنبه.

اداره پلیس به نام حمله “سنگدلانه بی دلیل و تصادفی” در یک بیانیه عمومی و هشدار داد که این دو قربانی کوین کرافت, 55 و جوانان و صنعت 50 و در حال حاضر در وضعیت بحرانی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

ادواردز که بی خانمان از محققان گفت: او تا به حال یک بن ذخیره سازی در تاسیسات صنایع دستی بودند و با استفاده از یک کارد بزرگ و سنگین از بن به حمله به زن و شوهر است. او گفت که این حمله موجب شد با ناکامی خود را بیش از Covid-19 مستند اقدامات که او ادعا می کند باید او را مانع از ورود یک پناهگاه بی خانمان.

او تصمیم گرفت برای نشان دادن خشم خود را با حمله خشونت آمیز در صنایع که او نمی دانست.

وقتی ماموران وارد در صحنه ادواردز گزارش انداخت پایین کارد بزرگ و سنگین و قرار دادن دست خود را در هوا و به.

نشویل شهردار جان کوپر روز دوشنبه گفت که این حمله “بی معنی.”

همچنین در rt.com خلبان عربستان سعودی که رفت و اسلحه را در داد و بیداد در فلوریدا پایگاه نیروی دریایی وابسته به ‘القاعده عمل’

شهر نشویل مانند دیگران در سراسر کشور است به آرامی آغاز عقب مستند اقدامات در روزهای اخیر اما هنوز هم وجود دارد اقدامات پیشگیرانه در محل در کسب و کار و ساختمان های دولتی.

خاص پناهگاه ادواردز عصبانی بود در مورد ماموریت نجات بوده و صدور بلیط برای کسانی که اقامت وجود دارد برای اطمینان از مردم با استفاده از همان تخت و به دنبال دستورالعمل CDC. اگر کسی غایب از پناهگاه برای یک شب آنها باید تست منفی برای Covid-19 تا مجددا. ادواردز می تواند رد شده است هنگام ورود دوباره بیش از آخر هفته اما پناهگاه تایید نشده و در حال حاضر بررسی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de