تاج-ترس: فرانسه ممنوعیت تمام جرم عمومی و تجمع در فضاهای محدود به سوئیس نمایشگاه لغو

هیچ تجمعات بیش از 5000 نفر در فضاهای محدود اجازه خواهد داشت در فرانسه به دلیل ترس از coronavirus اپیدمی پاریس اعلام کرده است که کشورهای همسایه را لغو توده حوادث نیروبخش برای شیوع.

مقامات فرانسوی اعلام کرد که محدودیت تعداد موارد تایید شده در کشور با صعود به 73. پنجاه و نه نفر باقی می ماند در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای عفونت وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. دوازده نفر را با موفقیت بهبود در حالی که دو نفر از این بیماری: 60-سال-دختر جوان و یک زن 80 ساله چینی توریستی.

وزیر صحبت کرد و پس از جلسات اضطراری از کابینه و شورای امنیت ملی به منظور بررسی شیوع.

ممنوعیت تجمع جرم در محل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی. در میان رویدادهای برنامه ریزی شده تحت تاثیر آن در حال نیمه ماراتن اجرا در پاریس و کشاورزی نشان می دهد که هر دو قرار بود به جای روز یکشنبه.

همچنین در rt.com رویترز مسائل مربوط به اصلاح, حذف صدای جیر جیر پس از واکنش به گزارش ‘فقط 1 آمریکایی با کروناویروس در بیمارستان: معاونت پنس’

روز جمعه مقامات فرانسوی اعلام کرد coronavirus یک مرحله-2 شیوع در 3 مرحله در مقیاس. Veran گفت: وزارت او را توصیه به عموم مردم برای شستن دست به طور منظم و اجتناب از دست دادن.

قابل توجه این ویروس در حال حاضر مختل بهره برداری از 110 پایگاه هوایی کریل در خارج از پاریس که در آن چند مورد از Covid-19 شناسایی شدند. این مرکز نظامی قرار داده است مستند به دلیل شیوع.

همچنین در rt.com مرموز پایگاه نظامی در خارج از پاریس برخورد با کروناویروس وزیر دفاع فرانسه تایید

کشورهای دیگر در اروپا در حال خود اقدامات احتیاطی در برابر گسترش ویروس. آلمان در نمایشگاه گردشگری ITB لغو شد در روز جمعه. این رویداد برنامه ریزی شده برای هفته آینده و پیش بینی شده بود برای جذب از 10 ، 000 بازدید کننده.

این رویداد نامیده می شد توسط این سازمان در مشاوره از دولت آلمان و مقامات بهداشت محلی دستور داد آنها را به اعمال دقیق چک در شرکت کنندگان. آنها می شده اند مورد نیاز برای اثبات آنها بود ندیده مکان با خطر عفونت در هفته های اخیر که Messe Berlin برگزار کننده این نمایشگاه در بر داشت بیش از حد دشوار است برای تضمین کند.

سوئیس اعمال خود ممنوعیت حوادث به احتمال زیاد به جذب بیش از 1000 نفر در روز جمعه به همین دلیل به فرانسه. این به این معنی که این کشور نمی خواهد بود قادر به میزبان یک نمایشگاه خودرو در ژنو 10 روز رویداد بین المللی که قرار بود هفته آینده آغاز می شود. مقامات سوئیسی گفت: این ممنوعیت را در محل باقی می ماند حداقل تا اواسط ماه مارس.

همچنین در rt.com ‘دیده ایم هیچ مدرکی’: شبکه های رسانه های اجتماعی منفجر مقامات آمریکایی ادعا می کنند از ‘روسیه coronavirus کمپین دروغ’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>