پلیس ضرب و شتم مشکوک غارتگر, گیر افتاد, داخل منهتن فروشگاه کفش (تصویری)

به نظر می رسد که NYPD اتخاذ یک سیاست تحمل صفر نسبت به غارتگران است. یک ویدئو نشان می دهد که یک گروه از پلیس با استفاده از قوی بازو تاکتیک در برابر معترضی که آنها دستگیر داخل یک burglarized فروشگاه در پایین منهتن.

شهر نیویورک شده است را برای چند روز از اعتراضات پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید در دست پلیس با برخی از تظاهرات نوظهور به شورش و غارت. این شهر را مغرور سوهو (“جنوب از خیابان هوستون”) محله قربانی یک رشته از فعالیت های مجرمانه در شب یکشنبه – اما نه همه مجرمان موفق به فرار از قانون است.

یک کلیپ کوتاه گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد هجوم پلیس یک مظنون غارتگر بود که دعوت خود را به یک فروشگاه کفش. این rioter تلاش می کند تا روی پای خود را به عنوان او را پوشش می دهد چهره خود را از ضربات اما تلاش های او به نظر می رسد بیهوده: در عرض چند ثانیه دو بیشتر افسران عضویت در دقیقه. یک پلیس در ادامه به آمار غارتگر با باتوم به عنوان همکاران خود را مهار و کاف او.

این درگیری شاهد بود توسط گروهی از تظاهرکنندگان که با تجمع در مقابل ساختمان آسیب دیده نمای. برخی فریاد زد profanities و “خشونت پلیس!” عنوان گروهی از پلیس ماند غارتگر. سپس آن را به نظر می رسد که جمعیت ساخته شده سریع عقب نشینی بیشتر پلیس در صحنه وارد شدند.

دیگر فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد غارتگران شکستن به بوتیک ها و فروشگاه های زنجیره ای در سوهو – و سپس ساخت یک عقب نشینی شتابزده با کالاهای سرقت رفته است.

NYPD تلاش کرده است برای حفظ نظم و قانون در شهر و تحت انتقاد برای استفاده از نیروی بیش از حد علیه تظاهرکنندگان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de