جهانی دو و میدانی اعلام کرد قوانین جدید در مورد ورزشکاران کفش با بحث نایک, نمونه کفش پوشیده شده توسط Eliud Kipchoge در طول sub-2 ساعت ماراتن بودن ممنوع است.

در روز جمعه دو و میدانی حاکم بر بدن منتشر شده یک لیست جدید از الزامات اجباری در کفش برای ورزشکاران حرفه ای و تأکید کرد که گام برای تغییر قوانین حصول اطمینان از رقابت عادلانه برای همه رقبا.

ادامه مطلب: خارج از بورس: ورزشی نایک غول به فروش می رساند از همه کوبه برایانت-موارد مربوط در پی فاجعه

این کار ما به تنظیم کل بازار کفش ورزشی, اما آن است که وظیفه ما برای حفظ تمامیت نخبگان رقابت با تضمین این که کفش پوشیده شده توسط ورزشکاران نخبه در رقابت ارائه نمی دهد هر ناعادلانه کمک و یا استفاده” گفت: جهان دو و میدانی جمهور سباستین کو.

همانطور که ما وارد المپیک سال ما باور نمی کنیم ما می توانیم رد کفش شده اند که به طور کلی در دسترس برای مدت قابل توجهی از زمان, اما ما می توانید در قرعه کشی یک خط به منع استفاده از کفش که بیشتر از آنچه که در حال حاضر در بازار در حالی که ما بررسی بیشتر.”

رسوایی در اطراف با تکنولوژی بالا کفش به طور پیوسته رشد کرده پس از چند نایک-حمایت دونده ماراتن را شکست دیرینه سوابق در حالی که با پوشیدن تجاری نوآورانه Vaporfly کفش.

در ماه اکتبر گذشته کنیا افسانه Eliud Kipchoge مجموعه چه بود مورد ستایش قرار داد به عنوان باور نکردنی ماراتن نقطه عطفی تبدیل شدن به مرد اول به ضرب و شتم دو ساعته سد در یک رویداد خاص در وین, اتریش. با توجه به شرایط این رویداد آن تلقی نمی شد خوانده شده را علامت رسمی ،

همان ماه همکار کنیا ماراتن احساس Brigid Kosgei حک نام خود را به کتاب های تاریخ با فوق العاده دیرینه جهان رکورد ماراتن برگزار شده توسط بریتانیا پائولا رادکلیف.

همچنین در rt.com هیچ نایک هیچ پرونده ؟ بحث در حال اجرا کفش ‘مجموعه ممنوع می باشد به صورت توزیع ناعادلانه استفاده برای ورزشکاران

کفش که تا به حال فوق العاده-کف ضخیم با سه کربن-فیبر صفحات کمک به ورزشکاران برای اجرای سریع تر تولید یک اثر از چشمه.

برای پاسخگویی به تازگی منتشر الزامات مندرج جهانی دو و میدانی در حال اجرا کفش تنها نباید ضخیم تر از 40mm و نباید حاوی بیش از یک صفحه تعبیه شده.

بازار انبوه نسخه نایک VaporFly بعدی% کفش هنوز هم اجازه داده می شود در مسابقات به عنوان تنها ارتفاع 40 میلی متر به طور کامل با حد.

اما در طراحی نمونه اولیه نسخه های مانند آن پوشیده شده توسط Kipchoge که در دسترس هستند فقط برای یک دایره محدود از ورزشکاران ممنوع خواهد بود.

از ماه آوریل سال جاری همه تازه تولید کفش باید برای خرید در دسترس در بازار خرده فروشی برای یک دوره چهار ماه قبل از آنها را می توان در رقابت است.

اگر یک کفش است که نمی آشکارا در دسترس همه آن تلقی خواهد شد یک نمونه اولیه و استفاده از آن در مسابقه مجاز نمی باشد” جهان در دو و میدانی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de