پیشگیری از بارداری کمبود ‘باعث هرج و مرج مطلق’

کمبود پیشگیری از بارداری است که باعث هرج و مرج و خطرات حاملگی های ناخواسته و سقط جنین پزشکان هشدار می دهند.

پیشرو کارشناسان بهداشت جنسی نوشته شده اند و به وزرای هشدار داد که کمبود عرضه آغاز شده است منجر به مشکلات جدی در سراسر انگلستان است.

تعدادی از روزانه قرص و طولانی اثر تزریقی پیشگیری از بارداری تصور می شود.

این مشکل به دنبال یک کمبود هورمون درمانی جایگزین برای زنان یائسه سال گذشته است.

اما نشانه هایی وجود دارد که کسانی که عرضه مشکلات ممکن است به زودی شروع به حل و فصل به عنوان یک عنصر کلیدی در حال حاضر دوباره ساخته شده.

آن است که در حال حاضر مشخص نیست چه چیزی باعث شده است که پیشگیری از بارداری کمبود.

مبارزه با مواد مخدر شرکت فایزر اول گزارش مشکلات عرضه با Sayana مطبوعات فراهم می کند که سه ماه’ حفاظت و می تواند خود اداره شده توسط زنان در سال گذشته است.

آن است که تنها خود تزریقی پیشگیری از بارداری در بازار و نیز استفاده می شود برای کمک به زنان کنترل دوره مربوط به مشکلاتی از قبیل خونریزی سنگین.

دانشکده جنسی و باروری بهداشت و درمان گفت: همچنین در حال حاضر کمبود یک شماره از روزانه قرص از جمله Noriday, Norimin و Synphase.

“من ناراحت کننده’

نیکی Heresford, 34, از Lancashire شده بود با استفاده از Sayana مطبوعات به کنترل او دوره.

او دوست داشت این واقعیت که او می تواند اداره تزريق خودش را به عنوان آن را به معنای او را به زمان کار به سفرهای منظم به پزشک است.

اما زمانی که او فرار از عرضه در پاییز گذشته او پیدا نشده است وجود دارد مسائل مربوط به عرضه تا زمانی که او رفت و به او داروخانه های محلی را انتخاب کنید تا نسخه بعدی.

او گفت: آن را در سمت چپ او “ناراحت” از آنجا که او تا به حال هیچ چاره ای اما برای شروع به استفاده از یکی دیگر از تزریقی پیشگیری از بارداری.

او موفق به دریافت یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه وقت در عمل جراحی GP به تزریق آن زمان.

اما این هفته زمانی که او نیاز به یک دیگر او نمی تواند دریافت وقت برای پنج هفته پس مجبور شد برای سفر به شب درمانگاه در یک جامعه مرکز بهداشت.

“این بدیهی است که ناخوشایند است که من باید برای کشیدن من پنج سال به شهر بعدی که باید در رختخواب است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از زنان استفاده از این نوع از پیشگیری از بارداری – به طور کلی حدود سه میلیون نفر را روزانه قرص و بیش از 500,000 استفاده طولانی اثر پیشگیری از بارداری مانند کویل کاشت و تزریق.

کالج سلطنتی GPs گفت: اعضای آن در حال انجام بهترین خود را برای کمک به زنان پیدا کردن جایگزین – وجود دارد بسیاری از انواع مختلف روزانه قرص در دسترس است.

دانشکده جمهور Dr آشا Kasliwal گفت: “ما می دانیم که زنان در حال دور فرستاده با نسخه در دسترس نیست و محصولات و در نهایت از دست رفته در یک سیستم. این است که باعث هرج و مرج مطلق.”

این دانشکده با همکاری کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists و انگلیسی یائسگی جامعه به نوشتن به وزرا و درخواست از آنها برای راه اندازی یک گروه کاری برای رسیدگی به این مشکلات است.

در این نامه هشدار می دهد زنان در حال تبدیل شدن مضطرب نیاز به پیدا کردن محصولات جایگزین که ممکن است لزوما آنها کت و شلوار و یا بدون پیشگیری از بارداری در دسترس نباشد.

آن گفت این بود که بر “جسمی و روانی سلامت زنان و دختران” و می تواند منجر به “افزایش حاملگی های ناخواسته و سقط جنین”.

دولت در انگلستان گفت: این کار با تولید کنندگان به حل و فصل مشکلات و انتظار می رود این کمبود به سهولت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im