ستیز عربستان تصاحب نیوکاسل ‘تایید شده توسط لیگ برتر’ پس از غلبه بر تهدید دولت بلوک بیش از دزدی ردیف

نیوکاسل در حال تنظیم برای تبدیل شدن به یکی از لیگ برتر ثروتمندترین باشگاه پس از یک مگا غنی کنسرسیوم به رهبری عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF) و کنترل شده توسط تاج شاهزاده محمد بن سلمان گزارش دریافت تایید.

این ثروت صندوق به ریاست ولیعهد که شناخته شده است به عنوان MBS شده در مذاکرات برای خرید لیگ برتر و برگ از ژانویه tabling £300 میلیون دلار ($365 میلیون) پیشنهاد در کنار یک تیم از سرمایه گذاران.

یک حرکت توسط سیاستمداران بریتانیا برای جلوگیری از این پیشنهاد به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام ارتباط بین عربستان سعودی و دزدی کمپین که تحت تاثیر لیگ برتر تلویزیونی حقوق در معرض خطر scuppering فروش کاملا هفته گذشته فوربس در حال حاضر گزارش شده است که لیگ برتر را تایید کرده است این زمین لرزه معامله است.

عربستان سعودی خود را حدود 80 درصد از این باشگاه پس از رسیدن به توافق با مالک فعلی مایک اشلی, با توجه به کسب و کار ناشر است.

همچنین در rt.com عربستان سعودی در مذاکرات برای خرید نیوکاسل’ به عنوان ولیعهد چشم های لیگ برتر ورود

اشلی شده است بسیار بدخیم توسط طرفداران برای او آشکار بی تفاوتی و عدم سرمایه گذاری در Magpies پس از به دست گرفتن کنترل برای $167 میلیون نفر در سال 2007 ترک برخی از طرفداران گروه تقسیم توسط تمایل خود را برای دیدن این مدیر ورزشی نجیب زاده ترک و سوء ظن بیش از نگرانی های اخلاقی در اطراف آینده نگر صاحبان جدید.

به عنوان وزیران پیشنهادی آنها را راه اندازی خود را پرس و جو به تسلط خدیجه Cengiz این نامزد از قتل مخالف جمال Khashoggi التماس کرد با طرفداران به تأمل در مرگ خود را در این کشور در کنسولگری در استانبول در سال 2018 است.

“من به شما التماس کردن همه متحد برای محافظت از خود را از باشگاه محبوب و شهرستان از [مادربورد] و کسانی که در اطراف او,” او نوشت:, و اضافه کرد که “همه معتبر تحقیقات” نشان داد که “کنترل کشور خود را با مشت آهنین” شده بود مسئول Khashoggi قتل.

همچنین در rt.com ‘Sportswashing ساده و ساده’: دیده بان حقوق بشر عفو بین الملل انتقاد شدید عربستان کنسرسیوم پیشنهاد برای EPL طرف نیوکاسل

تصاحب است به احتمال زیاد به پیامدهای گسترده تر برای فوتبال باید PIF کامل آنچه که باید کمی بیشتر از یک تشریفات با برکت لیگ برتر است.

سرمایه گذاری خود شده است به طور گسترده ای به عنوان بخشی از بازی قدرت بین کشورها در خاورمیانه قرار دادن عربستان سعودی یک گام نزدیک تر به سمت ورزشی و رسیدن به لذت می برد توسط قطر که صاحب فرانسه در لیگ و لیگ قهرمانان مدعی Paris Saint-Germain و میزبان جام جهانی در سال 2022.

آنها حدود 300 میلیارد دلار دارایی با توجه به فوربس به آنها قدرت برای تبدیل نیوکاسل از کمبود بودجه روبرو همچنین-rans به عمده رقیب به عنوان شیخ منصور معاون نخست وزیر امارات متحده عربی و یک عضو از خانواده سلطنتی ابوظبی کمک کرده است قهرمان منچستر سیتی انجام دهد.

همچنین در rt.com نیوکاسل ایده آل ‘Gold’ club برای عربستان سعودی در فوتبال جاه طلبی

فروش نیز همچنان عربستان سعودی سرمایه گذاری سنگین در ورزش با وجود منتقدان را متهم به کشور از تلاش برای “sportswash” آن سوال برانگیز حقوق بشر و رویکرد با پرداخت مبالغ هنگفتی به میزبان رویدادهای مانند بوکس جهان عنوان کارت و اسپانیایی Supercopa.

نیوکاسل مربی استیو بروس پذیرفته شده خود را در آینده خواهد بود در شک تحت صاحبان جدید اما صحبت کرد و با هیجان در مورد جدید باشگاه صاحبان میان شایعاتی که آنها پرواز کرده بود به شهر امروز.

“این امر می تواند فوق العاده” محلی-متولد مدیر گفت: آسمان ورزشی. “به بخشی از آن خواهد بود. من دوست دارم به آن را ببینید و من دوست دارم به بخشی از آن.

همچنین در rt.com انگلستان فوتبال رسانه ها مبهوت در عربستان سعودی و نیوکاسل تصاحب… اما انتظار طرفداران به افزایش است فریب خورده & انحرافی

“من امیدوارم که آن است که در آن می رود اما در این میان من فقط کرک در صبر رول من آستین بالا و با تلاش برای گرفتن برخی از نتایج را امتحان کنید و از باشگاه رفتن رو به جلو است.

“هفت یا هشت باشگاه هر سال فقط مبارک برای ماندن و رقابت در لیگ برتر است.

همچنین در rt.com لیگ برتر می شود, جغرافیای سیاسی میدان نبرد به عنوان قطر پخش حرکت می کند برای جلوگیری از تصاحب عربستان

“آن را عملا غیر ممکن است را به نفع خود چیزی به طوری که در یک موقعیت که در آن شما در واقع به چالش کشیدن…من می خواهم دوباره خودم را.”

روزنامه نگار ورزشی پل اسمیت ادعا کرد این کنسرسیوم بود دستور لندن-بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت به کار قریب الوقوع تایید معامله و مصاحبه پس از اعلام.

حتی پس از به شدت مثبت واکنش اولیه از طرفداران در رسانههای اجتماعی امروز این گروه تقریبا قطعا آگاهی از نیاز به امن مثبت پوشش رسانه ای اگر آنها برای متقاعد کردن منتقدان است که آنها را مناسب متولیان این کشور معروف ترین باشگاه های.

در حال حاضر با وجود Cengiz را هشدار داد که نیوکاسل اعتبار خواهد بود “رنگ آمیزی برای همیشه” تحت جدید خود را صاحبان PIF به نظر می رسد به پیمایش بزرگترین مانع بسیاری در راه خود را به فرض کنترل.

همچنین در rt.com عربستان بدنبال: چگونه نیوکاسل تصاحب ارسال خواهد شد تکان طریق فوتبال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de