با یک نام مانند او Rasheda علی می داند که یک یا دو چیز در مورد ورزش رزمی و دختر بزرگ محمد علی می گوید بالقوه مسابقه برگشت بین Khabib Nurmagomedov و Conor McGregor است که تقریبا بیش از حد نزدیک به تماس.

Nurmagomedov بلامنازع UFC پرچمدار در 155lbs فقط هفته دور از یک عنوان دفاع در برابر تونی فرگوسن. و اگر او ظهور از آن جلسه با عنوان سبک وزن هنوز هم دست نخورده علی می گوید او می خواهد برای دیدن مخلوط هنرهای رزمی’ دو معروف ترین نام برو سر به سر در یک بار ،

من باور دارم Khabib شکست نخورده است? شما می توانید را ندارد که از او” علی گفت: در مصاحبه با RT.

او شگفت انگیز است. من و خانواده ام ما بزرگ Khabib طرفداران و همچنین [به عنوان McGregor]. من فکر می کنم خود دست و پنجه نرم سبک بسیار شگفت انگیز است.”

اصلی دیدار بین دو گرم رقبای آمد و در اکتبر 2018 و یکی از مهمترین و متمرد جنگ در تاریخ UFC با بد خون قبل و بعد از مبارزه که Nurmagomedov برنده طریق چهارم-دور ارسال.

این یک عملکرد است که تحت تاثیر قرار علی که گفت: او را دوست دارم برای دیدن این جفت ارز در صورت خاموش دوباره برای دیدن اگر McGregor می تواند خنثی Nurmagomedov را تنگ دست و پنجه نرم کردن مهارت های خود را.

برای او قادر به خراب کردن کونور من فکر کردم که عالی بود,” او گفت:.

که مسابقه برگشت من نمی توانم صبر کنید تا آن را ببینید. او بیشتر از یک قلاب سبک و کونور تر است ، من فکر می کنم ترکیبی از این دو است که واقعا یکی از جالب به تماشای.”

همچنین در rt.com Khabib اردوگاه نام شرایط برای مک گرگور مسابقه برگشت پس از ‘بدنام’ باعث می شود دیدنی و جذاب UFC باز گشت

و کسی که او را ببینید داشتن دست خود را مطرح هنگامی که همه گفته و انجام می شود ؟ مک گرگور اخیر هشت ضلعی بازگشت در برابر Donald Cerrone به نظر می رسد که تحت تأثیر او به نفع Irishman اما او اذعان می کند که او پیش بینی می, و به احتمال زیاد تغییر بیش از یک بار اگر آنها در نهایت به قفس برای بار دوم.

من فکر می کنم آن می تواند در هر راه بروید. راه کونور نگاه برابر کابوی من دور منفجر شد. من می توانم آن را باور نمی کند. او نگاه شگفت انگیز” علی گفت.

ما در حال بزرگ Khabib طرفداران. من دوست دارم سبک خود را. آن می تواند در هر راه بروید صادقانه… هنگامی که مبارزه می شود وجود دارد, آن می تواند به نوبه خود بر روی یک سکه.

کونور ممکن است قادر به آن را که می داند ؟ من فکر می کنم آنها به همان اندازه شانس برای پیروزی در این مبارزه. من نمی توانم صبر کنید تا آن را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im