Conor McGregor خود را نشان می دهد بز MMA لیست… و جای تعجب است که او را به بالای شمع

Conor McGregor گرفته شده به رسانه های اجتماعی را به لیست خود را ‘بز’ MMA و تا حدودی جای تعجب بدنام Irishman چپ خود را بالا نقطه.

هرگز خجالتی از ارائه نظر سابق UFC ‘قهرمان قهرمان’ McGregor موجب بحث در توییتر به عنوان او خود را ارائه و تمام وقت, MMA rankings.

McGregor برداشت برزیل میان افسانه Anderson Silva – با طولانی ترین سلطنت به عنوان قهرمان UFC – به عنوان شماره یک را بر اساس معیارهای اندرسون آرایه پس از اتمام سراسر دو بخش (میان و سبک-سنگین وزن).

با کارهایی عفت, ‘بدنام’ خود را در شماره دو (اما “احتمالا در یکی”) واجد شرایط که با گفتن او خواهد بود تمام زمان بالا سگ “به راحتی” پایان هشت ضلعی حرفه ای.

این Dubliner در ادامه به انتخاب کانادا دو بخش قهرمان Georges St-Pierre به عنوان شماره سه از همه زمان اگر چه او انجام بهترین خود را به لعنت او را با ضعف ستایش کرد و گفت او یک راه طولانی در پشت نقطه دوم با توجه به “بسته بندی مایعات جایگزین” مبارزه با سیلوا و “عدم اشتغال” با مبارزان در 170 پوند ،

مک گرگور نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در GSP – که در آن بود به تازگی اعلام خواهد شد و پذیرفته به UFC Hall of Fame – فقط برای مصرف یک مبارزه در برابر Michael Bisping هنگامی که بریت از دست داده بود با استفاده از یک چشم است.

McGregor, رتبه, زمان نور سنگین وزن حاکم جان جونز در شماره چهار – اما با کمی را انتخاب کنید بین او و St-Pierre.

دلایل McGregor داد برای آن انتخاب شد که در حالی که جونز “بیشتر از یک آرایه از اتمام” از GSP و هنوز هم فعال است او تنها شده است قهرمان در یک بخش و تا به حال برخی از “بدون زرق و برق و اجرای تصمیم های سوال برانگیز.”

‘عارف مک’ نیست در مورد به اجازه طرفداران فکر می کنم او کاملا متواضع اما گرد کردن خود را رتبه بندی با اشاره به اتهامات دوپینگ در برابر رقبای خود و گفت که او تا به حال ذکر شده در افزایش عملکرد داروهای (PEDs) در مختصر و مفید.

McGregor پیشنهاد کرد که اگر او تا به حال او خواهد بود روشن شماره یک بزرگترین در تمام دوران است.

“من خروپف های متعدد آب سر” مک گرگور گفت. “درست بز باید آن را تمام انجام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de