Conor McGregor به نام ایرلندی نظامی را به خیابان ها در آخرین پیام طراحی شده برای آبکاری حمایت عمومی در ایرلند برای اقدامات اجرا شده توسط دولت برای کاهش گسترش Covid-19.

این قهرمان سابق UFC شده است به شدت صوتی در این هفته در پیام های مختلف را خواستار همبستگی میان ایرلندی عمومی در رعایت اقدامات دولتی برای کمک به مبارزه با ویروس و دو برابر کردن در آن موضع پس از یک آدرس عمومی توسط ایرلندی Taoiseach (نخست وزیر) و لئو Varadkar.

اعلام شد در شب جمعه که ایرلند در حال ورود به یک دو هفته ‘مستند’ دوره که در آن مردم ملزم به ماندن در خانه برای اکثر روز و تنها مجاز به ترک خانه های خود در موارد اضطراری برای بازیابی از لوازم ضروری مانند مواد غذایی و دارو و به صورت مختصر ورزش در یک 2km (1.2 مایل) شعاع از خانه های خود.

همچنین در rt.com Conor McGregor خرید $1million ارزش از تجهیزات حفاظتی برای ایرلندی بیمارستان به مبارزه Covid-19

بیشتر اقدامات اعلام کرد عبارتند از: به صراحت منع مردم بیش از سن 70 از ترک خانه خود را تحت هیچ شرایطی (مگر اینکه اورژانس است) – اما همانطور که با هر guidances از این قبیل را به آنها خواهد شد موفق خواهد شد اگر آنها رعایت توسط اکثریت قریب به اتفاق جمعیت است.

در یک آدرس ویدیویی منتشر شد به زودی پس از آن مک گرگور با ابراز تصویب مقررات و رفت تا آنجا که به تماس برای ایرلندی نظامی برای تکمیل کار Gardai (پلیس).

سلام به همه سلام ایرلند,” مک گرگور گفت. “ما در حال حاضر وارد یک مطلب قابل توجهی مستند و من خوشحال به آن را ببینید. شما ببینید اگر شما وارد این بازی شما می توانید آن را برد. ما در حال حاضر وارد این بازی و با پایبندی به روش ما برنده خواهد شد. به عمومی ایرلندی: ما باید پایبند به قوانین مطرح امشب توسط رهبران ما: بیش از دو کیلومتر از خانه هیچ بیمورد سفر و بسته شدن کامل همه غیر ضروری کسب و کار.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید پایبند این و من دعا می کنم برای سلامتی و ایمنی در کشور ما که ما انجام می دهیم. سرنوشت زندگی ما و زندگی عزیزان ما به آن بستگی دارد.”

امشب ما دفاع نیروهای ذکر شده است به عنوان یک امکان در کمک به ما 15,000 gardai در دسترس است – اما تنها در صورتی لازم است. با این حال لازم است. من مصرانه از دولت ما به استفاده از ما دفاع نیروهای کنار an garda siochana و به صورت کامل 24 ساعته گشت. ما نمی توانیم به شانس در اینجا. هر کمتر از پایبندی کامل به این تازگی مطرح روشها توسط هر یک از اعضای جامعه ما را نه تنها مسخره از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا آن را قرار داده و بقیه ملت بزرگ ما در خطر است.”

McGregor دستورات زیر بزرگ در میان ایرلندی جوانان و قبلا به نام هواداران خود را به اطاعت از احکام اجتماعی فاصله و پیشگیرانه اقدامات بهداشتی. او همچنین اعلام کرد که او خواهد ساخت $1.1 میلیون, مالی, کمک مالی به ایرلند بیمارستان به صندوق کمک به خرید تجهیزات حفاظت شخصی طراحی شده برای حفاظت از سلامت خط مقدم پزشکی کارکنان.

همچنین در rt.com ‘این احمق f*cking ویروس’: Conor McGregor پست طولانی بیانیه ای در مورد کوروناویروس در میان تراژدی شخصی

بعلاوه او به نام مردم برای حفظ سلامت جسمی خود را با “کوچک-فضای ورزش برنامه” و به اطمینان حاصل شود که آنها در حال دریافت تغذیه مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن.

نکته بسیار مهم اگر چه بود برای همه در هر سن به تنها ماندن در خانه.

شما در حال انجام خود را در کشور باور نکردنی سند اقامت قرار داده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im