UFC ستاره Conor McGregor اهدا کرده است €1million ($1million) ارزش حفاظتی تجهیزات برای بیمارستان ها در ایرلند روز پس از ارسال یک محرک تصویری که در آن او به نام “مستند ایران” در کشور خود.

بیشتر بخوانید: “این تنها آغاز است’: Khabib نکات بدترین و در عین حال به آمده در UFC 249 حماسه با پیام مرموز

به شدت وطن پرست McGregor یک عادت کشیدن عجیب و غریب سخنرانی و سپس پشتیبان گیری از کلمات خود را و سخاوت خود را تأیید کرده است آدرس خود را به این کشور خواستار “بزرگ مردم ایرلند” برای پیوستن به مبارزه با کروناویروس با هم, نوشته شده در سه شنبه.

همچنین در rt.com ‘ما با هم ایستاده!’ Conor McGregor, مسائل محوری گریه به ایرلند و سایر نقاط جهان در میان coronavirus بحران (تصویری)

مک گرگور است پس از پرداخت برای €1 میلیون ارزش شخصی دنده محافظ برای بیمارستان ها در لینستر ایرلندی استان است که در آن مک گرگور خانه شهر دوبلین نهفته است.

در گفتگو با وزیر کشور برای سرمایه گذاری مستقیم در توییتر پیام McGregor نشان داد او می خواهم متعهد ماسک صورت و دستکش برای کارگران در بيمارستان.

“امروز من خرید خودم €1million ارزش از تجهیزات حفاظت فردی به منظور اعزام به تمام مبارزه بیمارستان در منطقه لاينستر. ما بیشتر تحت تاثیر منطقه به این تاریخ است. سنت جیمز. مادر تلا. Beaumont. وینسنت را” مک گرگور گفت.

“که در آن ما خواهد بود و بدون این مردان و زنان شجاع من نمی دانم. ممکن است خدا بر آنها و آنها را امن نگه دارید.”

ایرلند به ثبت 1,125 موارد عفونت کروناویروس و 6 تایید مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

دولت ایرلند در نتیجه گفت: مردم به ماندن در خانه و تنها بیرون بروید اگر آنها نیاز به سفر به, کار, رفتن, خرید ورزش و یا برای مراقبت از افراد آسیب پذیر است.

همچنین در rt.com ‘آن را به یک بسته رویداد: UFC رئیس دانا سفید می گوید Khabib در مقابل فرگوسن پیش خواهد رفت – در رمز و راز محل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im