Conor McGregor حملات ‘وحشیانه’ دولت چین بیش از coronavirus کمک به ایرلند

او ممکن است یک جنگنده MMA اما Conor McGregor شده آوازی حضور سراسر coronavirus همه گیر است و در حال حاضر خواستار آن است که ایرلندی رهبران “بازگشت” قدردانی خود را به چین برای ارسال تجهیزات پزشکی.

McGregor شده است صریح با دیدگاه های خود را در چگونه Covid-19 شیوع باید پنجه در میهن خود از جمله اصرار دولت ایرلند برای استفاده از این کشور نیروهای نظامی برای اطمینان از جمعیت مشاهده مستند ،

ادامه مطلب: Conor McGregor تماس به صورت کامل 24 ساعته گشت’ ایرلندی نظامی به اجرا coronavirus مستند

روز جمعه ایرلندی سابق دو UFC قهرمان مشترک یک گزارش از محلی خروجی RTE که اظهار داشت که برخی از تجهیزات ارسال شده از چین برای کمک به در میان بحران را برآورده نمی کنند لازم ایمنی مشخصات.

“واقعا وحشتناک,” McGregor fumed در یک صدای جیر جیر خود را به 8 میلیون پیروان در این پلت فرم.

“نه تنها قیمت های مطرح شده توسط این افراد در تمام آیتم های ما. ماسک های غشاء و فرآیندهای غشایی, دستکش, پنکه, ماسک اکسیژن, ظروف صفحه نمایش مانیتور شما نام آن را. همه jacked در قیمت می باشد. این دسته در آینده در حال حاضر بدون استفاده است! سرشان غیر انسانی رفتار است.”

31 سال از شدت این حملات زمانی که او آموخته است که ایرلندی Taoiseach (نخست وزیر) و لئو Varadkar نام کرده همتای چینی لی کچیانگ برای تشکر از او را برای کمک.

“نگاهی به پشت این با تشکر از شما و پیشنهاد کمک این لحظه! آن است که وحشیانه آنچه انجام شده است در اینجا. تمام راه در سراسر این بیماری همه گیر. وحشیانه!,” McGregor خروشان اضافه کردن یک #FlattenTheirNose برچسب چکش به خانه انزجار خود را.

مک گرگور و سپس به دنبال آن است که با یک تماس برای “ایرلندی ساخته” تجهیزات برای مبارزه با Covid-19 بحران است.

مک گرگور به دست آورده ستایش در میان fanbase – حداقل نه از کسانی که با استناد به خط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در برچسب Covid-19 “در ووهان ویروس” در اشاره به شهر چینی که در آن در ابتدا آغاز شد.

اما دیگران را متهم McGregor از “ظریف نژادپرستی” بیش از این اظهار نظر نشان می دهد که چین اقدامات بوده است “وحشیانه است.”

به عنوان یک کشور برجسته ترین شخصیت های ورزشی, McGregor به نظر می رسد قصد ساخت نظرات خود را شنیده طول coronavirus بحران است که تا کنون دیده بیش از 4,250 موارد در ایرلند و 120 مرگ و میر.

اما ‘بدنام’ را به طور خلاصه فرار کردن از coronavirus سیاسی این هفته به goad, روسی سابق دشمن Khabib Nurmagomedov که دیدم خود را مدتها در انتظار مارس 18 تقلا در برابر تونی فرگوسن سقوط را از طریق توجه به همه گیر.

همچنین در rt.com Conor McGregor متهم Khabib از ‘chickening از اول’ تبریک تونی فرگوسن پس از شکست UFC 249 رویداد اصلی

Khabib در حال حاضر در مستند در روسیه و وطن اگر چه McGregor او را متهم کرد از “chickening کردن” از کشمکش حتی نشان می دهد او خود را در شکل مبارزه به گام در.

که با وجود مک گرگور حکم است که مردم باید در خانه بمانند و رعایت قوانین قرنطینه به سواری کردن Covid-19 بحران است.

Khabib پاسخ با تماس با مک گرگور “یک زن روسپی است که نیاز به توجه است.”

   

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im