Conor McGregor متهم Khabib از ‘chickening از اول’ تبریک تونی فرگوسن پس از شکست UFC 249 رویداد اصلی

Conor McGregor متهم کرده است Khabib Nurmagomedov از نامردی پس از یک مبارزه بین جفت لغو شد برای پنجمین بار و موجب حدس و گمان است که او آماده خواهد بود به مرحله و پیروزی در UFC 249.

Nurmagomedov کشیده از او تیتر مبارزه با فرگوسن در UFC 249 که بدون برگزاری است اما هنوز برنامه ریزی شده به جلو بروید در برابر پس زمینه از coronavirus همه گیر در یک پیام ویدئویی از خانه خود در داغستان در شب چهارشنبه.

مک گرگور که تا به حال مشاهده شده است به عنوان یک خارجی به این قهرمان را به طور فزاینده ای صورت بعید است از کارت پیش رفتن است تماشا به عنوان رقبا از جمله داستین Poirier و خورخه Masvidal ساخته شده و تمایل خود را به مرحله ،

پرداختن به این رویداد در 18 آوریل برای اولین بار سابق ورزشکار پروزن و بسیار سبک وزن و قهرمان اعلام کرد: “من در شکل دادن به مبارزه در حال حاضر.

“در آغاز این همه به خودم گفتم – من لازم نیست که یک مقام مبارزه با رزرو. من می خواهم که مصرف تمام داده های نادرست به حمایت از من در تقلا و من می خواهم که به دنبال از طریق رقابت پرداختند. و برنده شد.”

با اشاره مستقیم به فرگوسن و Nurmagomedov بود که با توجه به دیدار با روسیه را بسیار سبک وزن و عنوان McGregor استدلال کرد: “واقعیت این است که هر دو تونی و Khabib مشغول شد در یک بازی مرغ در اینجا نسبت به مبارزه زنگ با Khabib chickening از اول ساخت آن 3-2 در pullouts در تونی نفع.

“خواب scurried از ما به در خانه و در میان بحران است. بسیار در معرض خطر. تبریک تونی.”

گمانه زنی احاطه شده محل Nurmagomedov پیش از آن در هفته بعد از تقریبا تمام پروازها به مقصد و از آمریکا و روسیه دارند.

پذیرش که کارت ممکن است ادامه بدون او شکست نخورده جنگنده با صدور پیام ویدیویی به تایید او خانه پرواز در درک که مبارزه را تقریبا به طور قطع در امارات متحده عربی.

وجود دارد غیر قابل اجتناب بود به او پس از آن عقب نشینی اعلام کرد در قلبی ویدئو تنها چند ساعت پس از پدرش Abdulmanap حال اذعان کرد که طیف وسیعی از مکان های از بلاروس به ابوظبی شد به انتظارنشسته بودند به عنوان ضلعی مکان.

همچنین در rt.com ‘همه می دانستند او برای مبارزه با’: Dana سفید می دانستند Khabib Nurmagomedov بود از UFC 249 پس چرا باقی بماند با این رویداد ؟

UFC رئیس دانا سفید شده است و تزلزل در خود اصرار که UFC 249 پیش خواهد رفت و بدون طرفداران, اگر لازم است, در حالی که فرگوسن را متهم Nurmagomedov از “پنهان شده در روسیه” است و در عین حال به جلو و از عمده تنها آینده رویداد ورزشی هنوز برنامه ریزی در طول هفته های آینده.

مبارزه تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده را در نیویورک که شاهد بالاتر مرگ و میر نسبت به بسیاری از کشورها به عنوان ویروس همچنان به علت بحران بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

مک گرگور بالقوه اواخر علاوه بر این به عنوان جایگزینی برای Nurmagomedov که ضرب و شتم ایرلندی در UFC 229 در لاس وگاس در ماه اکتبر 2018 شد این موضوع از چند روز احمق آوریل ،

همچنین در rt.com ‘خودتان قرار دادن در کفش من’: Khabib ‘لغو’ UFC 249 مبارزه نمی خواهد دور زدن Covid-19 قرنطینه اقدامات

31 سال بوده است صریح در رسانه های اجتماعی در ترغیب مردم به ماندن در داخل به عنوان بیماری همه گیر در ادامه ارائه راهنمایی برای فعال ماندن و حتی ارائه افکار خود را در سیاست ایرلند در طول مستند.

در حالی که بسیاری از طرفداران هیجان در زمان کلمات خود را به عنوان یک نشانه آن است که او را به پیوستن به کارت دیگران اذعان کرد که این رویداد باقی ماند.

یکی نوشت: “او نه مبارزه تا زمانی که این بیماری همه گیر می گذرد و او خوشحالم که او نمی باید مبارزه رزرو زیرا او پس از آن که مشکل دیدن این خطرناک بیماری همه گیر از آن واقعا است.”

دیگری به او گفت: “خوب است شما لازم نیست که یک رزرو شده است. به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به. ایمن ماندن کونور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de