کنگره با فرض عفونت کرونا ويروسی شد در کف خانه و بعدی به بلندگو نانسی پلوسی (عکس)

تشکر. Nydia M. ولاسکز (D-نیویورک) اعلام کرد که او ممکن است یک فرض مورد Covid-19 که می تواند بسیاری از دیگر اعضای کنگره در معرض خطر از جمله مجلس نانسی پلوسی.

ولاسکز در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که او به خارج از خانه حضور پزشک در روز یکشنبه پس از احساس “ناگهانی شروع درد عضلانی و تب و گرفتگی بینی و ناراحتی معده” همه علائم مثبت دیگر coronavirus قربانیان را گزارش کرده اند. او همچنین خود را از دست داد حس بویایی و چشایی.

پس از شنیدن این کنگره علائم پزشک تشخیص داده او را با یک “فرض coronavirus عفونت است.” او در حال حاضر خود منزوی در خانه و در نظر گرفتن تیلنول اما او ادعا می کند او علائم “خفیف.” او گفت: coronavirus تست و بازدید دکتر بودند لازم نیست در این نقطه است.

ولاسکز را مورد پیچیده توسط این واقعیت است که او در کف خانه در روز جمعه برای رای دادن در 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه. این رای گیری قرار می دهد در تماس نزدیک با سایر همکاران از جمله سخنران پلوسی. ولاسکز حتی در زمان بخشی در یک مراسم با رهبران حزب که در آن پلوسی در حضور و غیاب به ثبت نام در این لایحه قبل از ارسال آن را خاموش. ولاسکز دیده می شود در نزدیکی پلوسی در این مراسم در یک عکس گرفته شده وجود دارد.

مقامات کاخ شده اند پس از دستورالعمل های جدید برای جلوگیری از گسترش coronavirus در میان خود. این شامل نشستن در یک صندلی از هم جدا به عنوان به خوبی به عنوان میکروفن و سطوح حال محو کردن پس از هر بار استفاده.

چهار نفر از اعضای خانه باید آزمایش مثبت برای coronavirus تا کنون: مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balart (R-فلوریدا) بن مکآدامز (D-یوتا) جو کانینگهام (D-کارولینای جنوبی) و مایک کلی (R-پنسیلوانیا).

کنگره و سنا در حال حاضر در زنگ تفریح تا آوریل 20, هر چند قانونگذاران می تواند به نام برای رای دادن در یک کروناویروس جدید امداد لایحه. هر چند از راه دور رای گیری شده است شناور به عنوان یک احتمال پلوسی گفت: چندین بار که خانه اعضای “آماده” برای آن است.

همچنین در rt.com تهمت و تهدید به ‘بیش’ سان فرانسیسکو از ‘بیمار توله سگ’ پلوسی آتشین در پاسخ به او Covid-19 پاسخ ضربه

“اجازه نمی اتلاف وقت در چیزی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد” پلوسی به خبرنگاران گفت: زمانی که در مورد خواسته از راه دور رای گیری در طول یک شنبه کنفرانس تماس بگیرید.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im