‘کامل رضایت و شادی’: پیشگامانه مطالعه می یابد مرگ یک سرخوشی تجربه

ممکن است بسیاری از مردم را بزرگترین ترس اما یک انقلابی مطالعه جدید نشان داده است که در حال مرگ است که در واقع یک لذت و سرخوشی تجربه است که باعث می شود مردم نمی خواهید به بازگشت به زندگی است.

افرادی که لحظه ای ترک خود سیم پیچ فانی قبل از اینکه دوباره در حال چپ با مثبت برداشت از آنچه آن را مانند به تصویب دور با توجه به پیشگامانه مطالعه جدید.

محققان با استفاده از هوش مصنوعی به معدن گنج از 158 نوشته خاطرات از افرادی که تجربه نزدیک به مرگ و متوجه شد که کلمات مثبت مانند دیدن ‘ و ‘نور’ استفاده می شود به مراتب بیشتر از آنهایی که منفی مانند ” ترس ” و “مرده”.

همچنین در rt.com “اسب تروا”: جدید نانوذرات می تواند به جلوگیری از حملات قلبی توسط ‘خوردن’ انسداد عروق از داخل

این تیم از دانشمندان از کانادا غربی و دانشگاه لیژ در بلژیک در نقطه نتایج خود را به عنوان کمی اثبات علمی است که اکثر مردم پاسخ مثبت به مرگ نزدیک تجربه است.

این یافته همسو با تجربه کانادایی پیراپزشک آدم Tapp که مرده بود بیش از 11 دقیقه زمانی که او برق در طول یک پروژه نجاری.

“این درست مثل بیدار شدن از خواب در یک محل من همیشه بوده است و هیچ ترس و یا هر چیزی فقط کامل رضایت و شادی” Tapp گفت: CTV News.

قبلی علمی تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ بودند با استفاده از پرسشنامه استاندارد که شامل نمایش داده شد مانند “آیا شما احساس آرامش و لذت?” یا “آیا شما احساس می کنید جدا از بدن خود را؟”

همچنین در rt.com گوش دادن به خود مومیایی! مصر کشیش صدای شنیده 3000 سال پس از مرگ او از طریق 3D-چاپ آوازی دستگاه

این رویکرد به طور بالقوه مغرضانه و ممکن است انحراف خاطرات و پس از آن کشف کرده بود. این متن کاوی روش کاملا بی طرفانه به عنوان مردم خواست هر گونه سوال.

“متن کاوی کاملا بی طرفانه. آن را به طور کامل به صورت خودکار و ما به عنوان محققان را هر فرضیات” نویسنده مطالعه Andrea Soddu توضیح داد.

مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله PLOS ONE.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de