‘کامل و در کل فاجعه’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید بایدن بیش از H1N1 پاسخ با وجود بزرگتر Covid-19 تلفات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از جو بایدن را از دست داده و H1N1 به عنوان آخرین بهانه ای برای رفتن پس از معاون سابق رییس جمهور بخواهد احتمالا در صورت خاموش در برابر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

“جو بایدن را از دست داده و H1N1 آنفلوآنزای خوکی کامل بود و در مجموع فاجعه” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت صبح روز سه شنبه. “حتی نظر سنجی در این موضوع وحشتناک بودند!”

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال یک گزارش منتشر شده در اوایل این ماه توسط Politico, جزئیات واکنش دولت اوباما به H1N1 آنفلوآنزای خوکی بحران در سال 2009 و 2010 بر اساس مصاحبه با مقامات سابق که توصیف بایدن به عنوان یک شکست در طول فرآیند است. بایدن رئیس هیات در زمان ران Klain اعتراف کرد آن را تنها “شانس” داشته که بحران را از تبدیل شدن به “یکی از بزرگ توده تلفات حوادث در تاریخ آمریکا است.”

تخمین زده می شود این بحران منجر به بیش از 12 ، 000 مرگ و میر و 60 میلیون نفر در ایالات متحده قبل از واکسن در ماه نوامبر منتشر شد 2010. این Covid-19 همه گیر است و در عین حال ادعا کرد حدود 100000 زندگی می کند و بیش از 1.6 میلیون نفر تایید شده است.

رئیس جمهور با انتقاد همچنین به نظر می رسد پاسخ به تلاش های اخیر توسط بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری به سرمایه گذاری در انتقاد از تهمت خود را بیش از همه گیر پاسخ. آگهی های اخیر منتشر شده اند متهم به اداره انجماد “مانند یک گوزن در چراغهای جلو” بیش از coronavirus بودن “آمادگی” و “غیر قطعی.”

بایدن همچنین با انتقاد از رئیس جمهور اخیر ویروسی عکس از او گلف که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ گفت معاون سابق رئیس جمهور صرف وقت خود را در دفتر “به طور مداوم در تعطیلات آرامش بخش و ساخت معاملات مشکوک با کشورهای دیگر است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de