جریان اصلی دموکرات ها رفته اند در این حمله به عنوان برنی ساندرز تبدیل شده است غیر قابل انکار حزب سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری با او شکوه نظرسنجی جدید از تگزاس و نوادا.

پس از بیرون آمدن پیروز در نیوهمپشایر اولیه و فشردن یک مقام دوم پایان در آیووا — هر چند بسیاری از حامیان حفظ او برنده — برنی ساندرز است که به دنبال مانند املاک سناتور در مسابقه برای سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری از حزب دموکرات.

نظر سنجی جدید از نوادا و تگزاس را تنها سیمانی که واقعیت است. ساندرز در صدر نوادا نظرسنجی انجام شده در اوایل این هفته توسط WPA هوش برای لاس وگاس را نقد کنید مجله و AARP نوادا با 25 درصد احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات گفت: آنها را حمایت سناتور ورمونت در قفقاز در فوریه 22. که به او می دهد حذف سرب بیش از جریان اصلی نامزدها مانند جو بایدن و سناتور الیزابت وارن به دست آورده است که 18 و 13 درصد در این نظرسنجی بود.

یک نظرسنجی از تگزاس که باید آن اولیه در سه شنبه 3 مارس از دانشگاه تگزاس و تگزاس تریبیون نیز ساندرز در سرب با 24 درصد پشتیبانی و جلوتر از بایدن وارن و دیگران که در صدر او را در همان نظرسنجی در ماه اکتبر زمانی که سناتور به دست آورده تنها 12 درصد پشتیبانی می کند.

همچنین در rt.com Prank call گرتا, اعتصاب دوباره: برنی ‘موافق’ به رپ با همکاری Eilish & غرب, اما بوی موش بیش از ‘KGB جای خواب عامل’

فقط به عنوان ساندرز به دست آورده درخشان نتایج نظر سنجی در پی او شگفت آور قوی اجرای اصلی حزب دموکرات بالا برده اند حملات خود را در سمت چپ نامزد شده است.

لاس وگاس هفتگی آمد در حمایت از ctq و جو بایدن در این هفته, اما مطمئن شوید که به هم سلام ساندرز گفت که او درآمد نامزدی را تضمین کند یک “تهمت دوره دوم.” آنها حتی برچسب ساندرز یک “جناح چپ نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن” به وعده خود برای استفاده از دستور اجرایی و ناتوانی خود را به “ایجاد اجماع.”

همچنین در rt.com سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت می گوید ساندرز ریاست جمهوری خواهد ‘خراب کردن اقتصاد ما’ او می شود در توییتر

آن را به طور غیر منتظره سخت زبان اما تعجب آور نیست با توجه به ساندرز’ تهدید به جریان اصلی. دموکرات James Carville یک دیرین مفسر سیاسی و استراتژیست کمپین برای بیل کلینتون در انتخابات جامعی در ساندرز این هفته تماس تلفنی با سناتور یک “کمونیست” یک اسلم یکی به طور معمول انتظار می رود به شنیدن از حق در بیانیه ای به مطبوعات.

این حمله پس از Carville شده بود تماس ساندرز’ حامیان یک “فرقه” و هشدار داد که ساندرز مواجه خاموش در برابر تهمت خواهد بود “پایان روز” برای حزب دموکرات. ساندرز بود پاسخ داده در سی ان ان مصاحبه چهارشنبه شب با تماس Carville یک “هک سیاسی.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی