عوام بلندگو هشدار بست بازگشت به روش فیزیکی

عوام سخنران خواست نمایندگان مجلس به توافق بر سر برنامه اجازه می دهد تا تمام کاربران از جمله کسانی که با شرایط بهداشتی به ادامه شرکت در مجلس.

آقا لیندسی هویل هشدار داد خطر ابتلا به “بن بست” بیش از برنامه های دولت برای پایان دادن به این موجود مجازی رسیدگی به یک حرکت مخالف با تعداد زیادی از نمایندگان مجلس است.

نمایندگان مجلس تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام در روز سه شنبه با استفاده از موقت رای گیری روند.

آنها خواسته خواهد شد که به صف خارج عوام اتاق قبل از ورود سفارش به رعایت اجتماعی فاصله.

دولت می گوید رسیدگی به نیروی از اواسط آوریل که در آن اکثر نمایندگان مجلس سخن گفته اند از راه دور و رای برگزار شده است الکترونیکی, بی اثر شده است و بازگشت به فیزیکی کار مورد نیاز است.

اما یک رقیب طرح که توسط صلیب, پارتی, روش, کمیته که در آن سخنران خواهد بود مجاز به حمل با رای گیری الکترونیکی و اجازه می دهد آسیب پذیر نمایندگان مجلس و کسانی که با مراقبت از مسئولیت به شرکت “دیجیتالی”, حمایت از مخالفان و همچنین برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار.

در نامه ای به نمایندگان مجلس آقا لیندسی گفت: عوام باید تصمیم بگیرند که چگونه به انجام کسب و کار خود و آرای خود اما این تنها می تواند انجام شود در فرد به دلیل قبلی “هیبرید” ترتیبات باید به طور رسمی منقضی.

اما, عمل معمول از رای گیری در راهروها یا کنار اتاق اصلی – بخش لابی – رد شده نا امن توسط بهداشت عمومی انگلستان ترک عوام بالقوه در برزخ پیش از آن بازگشت از عید گلریزان زنگ تفریح در روز سه شنبه.

‘کامل’

آقا لیندسی است بنابراین پیشنهاد بی سابقه ای روند برای روز سه شنبه تصمیم گیری که در آن نمایندگان مجلس را به صف در دو متر فاصله از یکدیگر قبل از به آرامی تشکیل پرونده به اتاق به رای خود را.

او گفت: هر رای که نمایندگان مجلس شروع سفر خود را در سالن وست قدیمی ترین بخش از کاخ وست مینستر را حدود نیم ساعت.

“من تا به حال به تدبیر موقت راه رو به جلو برای شکستن بن بست – از آنجا که خانه باید قادر به آن می گویند” او گفت:.

“این است که کامل آن را در زمان و کاربران نیاز به بیمار,” او گفت:. “اما آن است که امن ترین روش من فکر می کنم برای فعال کردن اعضا و کارکنان حمایت اجتماعی را حفظ فاصله.

“اما من هنوز هم باقی می ماند و امیدوار است که همکاران موافق در روش مشارکت را قادر می سازد که تمام اعضای شرکت به خصوص کسانی که محافظ آسیب پذیر و یا مراقبت از مسئولیت است.”

فعلی تنظیم شده است دیده می شود حداکثر 50 نمایندگان مجلس مجاز در ویکیانبار مجلسی با 120 شرکت از طریق ویدئو کنفرانس فناوری است.

‘خیلی بیشتر موثر’

اما نوشتن برای سیاست صفحه اصلی وب سایت عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab گفت: مجموعه ای مجازی تا “است و دیگر لازم” و فیزیکی کار را عوام “بسیار موثر”.

“سیاست بهتر است انجام می شود و چهره به چهره حتی اگر سفید پوستان از وزرا چشم شش پا را,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت: کار شد و در راه با عوام مقامات برای تعیین نمایندگان مجلس محافظ در خانه و یا با شرایط سلامت “می توانید با خیال راحت به ادامه کمک”.

این قابل درک است که دولت می بیند جفت شدن کنوانسیون – که تحت آن وجود ندارد و نمایندگان مجلس از مخالفت احزاب باید رای خود را لغو کردن – به عنوان یک راه به حساب نمایندگان مجلس که قادر به رای دادن در فرد است.

در یک گزارش منتشر شده در شنبه, روش کمیته گفت: برنامه های جایگزین اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به رای دادن در فرد می تواند آنها را ببینید و رای خود را با راه رفتن هر دو طرف از بلندگو صندلی در اتاق عوام.

پارلمانی و مقامات شناخته شده به عنوان کارمندان – آیا ثبت نام خود را از طریق دوربین های روت روی کف اتاق.

اما این کمیته را رد کرد و این ایده به عنوان داشتن “مهم عملی کمبود” با یک اجتماعی-حقوقی صف snaking 800 متر در خارج از اتاق اگر تمام نمایندگان مجلس صورت گرفت.

آن را تخمین زده می شود که رای گیری در چنین راهی را نیم ساعت به جای معمول 15 دقیقه.

به جای آن کمیته پیشنهاد یک سیستم ترکیبی با برخی از نمایندگان مجلس رای گیری در فرد و دیگران از طریق کامپیوتر.

سایه عوام رهبر والری واز گفت: همه نمایندگان مجلس باید قادر به “شرکت بر اساس برابری” و تایید کرد که کار خواهد رای به نفع رای گیری از راه دور ادامه دارد.

او گفت: دولت قصد دارد به قراضه دیجیتال آرا خواهد بود “در نتیجه دو کلاس از نمایندگان مجلس” با برخی مجبور به دور ماندن برای دلایل بهداشتی.

خلاص شدن از نیمه مجازی کار او افزوده بود: “تبعیض آمیز و خواهد بود و نه قابل قبول در هر محل کار”.

‘بی دندان مجلس’

در میان کسانی که نخوری برنامه ای برای قراضه دیجیتال رای گیری شد و حزب کارگر خانم مارگارت هاج كه در آن مشغول به کار بود “خوب”.

75 سال MP برای پارس در شرق لندن است که در “آسیب پذیر” دسته بندی به این ویروس گفت که او “بودن حق رای محروم”.

“این آسیب حرکت را محدود می کند مسئولیت پذیری و ایجاد یک دندان مجلس,” او اضافه شده است.

لیبرال دموکرات جیمی سنگ که به مراقبت برای همسر خود گفت: این طرح مطرح شده توسط آقای ریس-the lean lab خطر می اندازد ایمنی از عزیزان خود را.

“شما درخواست من برای انتخاب بین سلامت خانواده و مطیع خود را poxy معاندت” او هنوز توییتی.

“من را انتخاب کنید برای انجام وظایف من به عنوان شوهر و مرد خانواده است.”

چشم انداز اتحادیه اروپا است که نشان دهنده برخی از هیات پارلمانی نیز در انتقاد از این تصمیم برای پایان دادن به مجازی کار خواستار آن را “نارس و غیر ضروری”.

آن معاون دبیر گری گراهام گفت: نمایندگان مجلس سزاوار به دیدن “شواهد در نوشتن” از بهداشت عمومی انگلستان که قصد دارد برای ساخت آنها بازگشت به وست امن هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de