کمدین جیمی کیمل در نهایت رو لغو پس از blackface & n-word’ نوار خرد ‘خواب’ اختراع مجدد

هلن Buyniski است که یک روزنامه نگار آمریکایی و مفسر سیاسی در RT. او در توییتر دنبال کنید @velocirapture23

تماس به “لغو” اواخر شب کمدین جیمی کیمل بیش از blackface روال گذشته و نژادی تهمت رسیده اند fever pitch, به عنوان او تلاش برای دوباره اختراع خود را به عنوان “امریکا وجدان” در حال نقش برآب بر روی سنگ ها از خود نفاق.

کیمل منتقدان باید pounced در تازه کشف نوار از یک سال 1996 Snoop Dogg طنز است که در آن او بارها و بارها قطره “n-کلمه” و 2013 پادکست های او جعل هویت سیاه طنز جورج والاس. در کلیپ دوم پادکست میزبان Adam Carolla علاوه بر اشاره به کیمل استقرار خود را “دیوانه سیاه صدای” برای به تصویر کشیدن والاس – نشان می دهد این یک روال کمدین انجام شده به طور منظم. هر دو نوشته شده توسط فاکس نیوز در روز دوشنبه.

همچنین در rt.com ما نیاز به یک جدید ضد بیدار ایستگاه های تلویزیون برای دفع کمدی را قریب الوقوع انقراض در دست انصراف از فرهنگ

در حال حاضر مبارزه با ظهور چند blackface skits از پنج سال روی لئامت دادن به عنوان میزبان این مرد نشان می دهد کیمل هفته گذشته اعلام کرد که او “در نظر گرفتن این تابستان به صرف زمان و حتی بیشتر با [خود] خانواده” – کاهش به ذکر است رو به رشد blackface اختلاف حتی به عنوان همکار خود را اواخر شب کمدین جیمی فالون بود مجبور به عذر خواهی برای یک blackface رسوایی خود را.

کیمل شده است موضوع را خواستار لغو قبل از پنج سال helming نشان می دهد که برجسته, معصوم, لباس شنای زنانه دوتکه زنان چادری پریدن از روی طرمبلنس در آن باز دنباله محدود بود به ایجاد خشم در #MeToo عصر. بسیاری از انتقاد از تصمیم برای او به میزبان 2018 اسکار در پست اول-Harvey Weinstein مراسم اعطای جوایز.

اما طنز به نحوی weaseled از جنسی حساب بدون خراش و حتی مدیریت به نوبه خود به “امریکا وجدان” (در چشم CNN, اما هنوز هم) با رفتن کامل سیاسی با نشان دادن خود گریه نشانه و راه اندازی حملات منظم در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نیز وجود دارد برخی از رویزیونیسم تاریخی درگیر: کیمل بعدها ادعای این مرد نشان می دهد مرطوب تی شرت مسابقه antics گاه به گاه زن ستیزی و بله توده از blackface به عنوان طنز – او خنده در مخاطب نه با آنها گفت: کرکس در سال 2017.

در خصوص نکته جالب لحظه فضیلت-سیگنالینگ جدید و بهبود یافته بیدار کیمل به نام برای بازیگر تام آرنولد به انتشار یک نوار او ادعا کرد که در اختیار خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:”n-word.” در حالی که نوار هرگز ظاهر کیمل در حال حاضر شده است resoundingly برافراشتند خود petard.

بسیاری از مردم که ممکن است یک بار به تماشای این مرد نشان می دهد تنها برای او به پرتاب آنها را در زیر اتوبوس به redneck troglodytes – آیا شخص تماس برای کمدین را لغو. نژادپرستی و زن ستیزی ممکن است توهین به هر کس به همان اندازه اما نفاق است یک معامله-قاتل بدون توجه به جایی که یکی نشسته روی طیف سیاسی.

این #MeToo جمعیت که می خواستم کیمل رفته سال پیش هرگز داد: یا باید پیوست لغو کر این زمان در اطراف. در حالی که آن باقی مانده است دیده می شود اگر این کمدین سازمان ملل متحد personed در طول سال 2020 مینی-فرهنگی-انقلاب هستند قادر به کوه باز گشت کیمل نشده است لغو نشده است – او هنوز هم با توجه به میزبانی در این سال Emmys.

کیمل در نهایت منتشر شد بیانیه ای در روز سه شنبه هر چند آن را به عنوان حمله به منتقدان خود را به عنوان یک عذرخواهی به او نوشت: “این نا امید کننده است که این فکر لحظه را تبدیل به یک سلاح مورد استفاده توسط برخی به کاهش من انتقادات اجتماعی و دیگر بی عدالتی.

می توانید سه ماه تعطیلات به علاوه برخی از لیزر متمرکز groveling او یدکی سرنوشت بسیاری از همکاران خود و یا خواهد او بازگشت به کار در ماه سپتامبر برای پیدا کردن او شده است با جایگزین جدیدتر بیدار-er مدل ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de