جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

کمدین و “دیک ون دایک نشان می دهد’ خالق Carl Reiner مرده در 98

افسانه ای کمیک نویسنده و بازیگر Carl Reiner ستارگان از ‘دیک ون دایک نشان می دهد’ و ‘یازده اقیانوس’ سری سالگی در لس آنجلس در سن 98.

Reiner که یک بار کنایه آمیز است که صبح خود را معمول شامل اسکن روزنامه اگهی صفحات برای نام خود را – اضافه کردن “اگر من در لیست من صبحانه” – در گذشت او در بورلی هیلز خانه در روز سه شنبه از علل طبیعی, دستیار به رسانه ها گفت.

کار خود را به طول انجامید هفت دهه و نام او اعتبار شده است در بیش از 400 تئاتر, سینما و تلویزیون محصولات. Reiner co-نوشت و عمل در ‘سزار ‘ ساعت’ و ‘خود را نشان می دهد را نشان می دهد’ در 1950s و همکاری با طنز افسانه مل بروکس در سال 2000 پیرمرد’ برنده جایزه معمول که تحمل برای دو دهه بوده است.

همچنین در rt.com Carl Reiner در زندگی در 95 بهترین حرفه ای لحظات و مغلوب ساختن پیشی جستن

او بهترین و شناخته شده برای ایجاد ‘دیک ون دایک نمایش’ یک دهه 1960 تلویزیون اصلی است که می تواند به انتخاب کنید تا 15 جایزه امی در طول عمر خود را. ون دایک خود را شرح داده Reiner به عنوان “بهترین نویسنده در جهان” و یک مرد که “درک هر کس از راه زبان, اهنگ های زیر و بمی صدا همه چیز.”

Reiner ادامه داد: به عمل نوشتن و صدای نقش او را به سال بعد. نسل جدیدی از طرفداران را دیدم او را بازی wiseguy conman در “ocean’s Eleven” سری تماشا cameos در “دو و نیم مرد” و او را شنیده صدای شخصیت ها در ‘Family Guy’, ‘پدر آمریکایی’ و ‘شاه تپه’.

“هیچ چیز به من خشنود بیش از دانستن است که من زندگی بهترین زندگی ممکن است با داشتن ملاقات & ازدواج با استعداد استل (استلا) Lebost,” Reiner توییتی فقط دو روز قبل از مرگ “که با همکاری من در آوردن راب آنی & Lucas Reiner به این نیازمندان & جهان در حال تحول.”

Reiner همسر در گذشت در سال 2008. او جان سالم به در با سه فرزند خود را در میان آنها بازیگر و فیلمساز Rob Reiner.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول