Conor McGregor ممکن است گرفتن یک شات در Khabib Nurmagomedov را به عنوان سبک وزن UFC هر زمان به زودی, اما Khabib مدیر نشان داد ایرلندی سوپراستار به طور بالقوه می تواند در خط به چهره دیگری از خود قهرمان جهان مشتریان.

و همچنین به عنوان Khabib علی Abdelaziz مدیریت UFC قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان و پیشنهاد کرد که McGregor خواهد بود ترجیح داده خود نسخه پشتیبان تهیه اگر گزینه اول خود انتخاب عنوان دفاع در برابر خورخه Masvidal نمی کند و به ثمر می آیند.

همچنین در rt.com خود بز: McGregor باعث Khabib, دیاز به توییتر barbs پس از Irishman را ‘تمام وقت نوابغ MMA’ لیست

BMF قهرمان Masvidal به تازگی توجه خود را تبدیل به دور از UFC قهرمان عثمان و نسبت به یک مسابقه برگشت با جدید ترین دشمن Nate Diaz.

این افزایش احتمال که Masvidal می تواند مجموعه ای به صورت دیاز در یک مسابقه برگشت خود را BMF عنوان برخورد در UFC 244 که در آن “Gamebred” را شکست داد دیاز طریق سوم-TKO دور زمانی که octagonside پزشکان حکومت برش دیاز پایدار در طول مبارزه به اندازه کافی برای توقف مسابقه قبل از شروع دور 4.

همچنین در rt.com ‘Baddest b*tch با BMF’: Bellator آژیر والری Loureda آویزان کردن با UFC ستاره Jorge Masvidal در سوپر باول پارتی در میامی

در آن زمان Masvidal گفت: او می خواهم به Diaz یک مسابقه برگشت و در حال حاضر به نظر می رسد مانند میامی جنگنده می توان به دنبال دریافت که مبارزه رزرو شده است.

و اگر اتفاق می افتد که بیمار گفت: عثمان می خواهد به صورت McGregor به جای.

“به نظر می رسد مانند #1 مدعی می خواهد به مبارزه Nate Diaz در حال حاضر. برای او خوب @TheNotoriousMMA هی شما می خواهید یک عنوان شات ؟ بیا به پدر @USMAN84kg را به شما بدهد و او در وعده اول 2 دور بدون takedowns تنها سیلی,” او هنوز توییتی.

سبک وزن قهرمان عثمان آخرین تفرج دیدم او را متوقف زباله-صحبت کردن موقت سابق, قهرمان Colby کاوینگتون در UFC 245 ماه دسامبر گذشته در حالی که مک گرگور تخریب دونالد “کابوی” Cerrone در فقط 40 ثانیه در UFC 246 در ماه ژانویه نیز در سبک وزن.

مک گرگور به تازگی اشاره کرده که او را با توجه به وزن های مختلف در کلاس های اخیر Instagram پست که در آن او اظهار داشت: “آنچه در وزن بعد کسی چه می داند؟”

شاید “بدنام” را دریافت کنید این شانس را به مرحله و مبارزه برای طلا یک بار دیگر. اگر او می کند و موفق است او را تبدیل به اولین سه بخش قهرمان UFC تاریخ است.

همچنین در rt.com UFC قهرمان Kamaru عثمان را هک حساب توییتر نوشته های X-rated تهدید به McGregor & شریک زندگی خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی