بیا پرواز Khabib: روسی حمل و نقل هوایی آژانس می گوید UFC قهرمان می تواند جت خصوصی به ما برای UFC 249

روسیه فدرال حمل و نقل هوایی آژانس تبدیل شده است و بعید بالقوه ناجی MMA بزرگترین تا کنون مبارزه با تایید Khabib Nurmagomedov می تواند پرواز به آمریکا بر روی یک هواپیمای جت خصوصی برای این UFC 249 عنوان دفاع با تونی فرگوسن.

آژانس فراهم کرده است غلتیدن امید به طرفداران MMA زمانی که آنها اعلام کرد Khabib در حال حاضر در زبان مادری خود Dagestan, می تواند به دست آوردن مجوز برای پرواز به آمریکا از طریق جت خصوصی با وجود تمام پروازهای بین المللی از این کشور شده مبتنی هفته گذشته برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

“برای Khabib مجاز به پرواز به ما در یک هواپیمای جت خصوصی پرواز شرکت که خدمات او در نظر دارد برای استفاده باید به دست آوردن اجازه برای پرواز از روسیه و برای ورود به ایالات متحده آمریکا و” آژانس اعلام کرد, ورزش بیان شده است.

“شرکت هایی که ارائه مسافرت هوایی خصوصی معمولا می دانند که اسناد و مدارک مسافر نیاز به طوری که آنها خواهد شد ورود در بدو ورود در مرز.”

با وجود این امکان که قادر به خروج روسیه, هواپیما, آژانس تایید Khabib می تواند مشکلات دوباره وارد روسیه از آمریکا به دلیل محدودیت های جدید در ورود به این کشور است.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ محدودیتی در کسب و کار حمل و نقل هوایی از روسیه است. بر در دسترس بودن از تصویب این هواپیما قادر خواهد بود به پرواز به ما.

“اما وجود دارد محدودیت در ورود آن تاييد شد روز دوشنبه در نشست دولت روسیه مقر عملیاتی برای پیشگیری از گسترش جدید کروناویروس عفونت است. در نتیجه Khabib می تواند جداگانه با مشکلات re-entering,” این سازمان اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘لعنت!’ مبارزه طرفداران واکنش نشان می دهند به عنوان Khabib Nurmagomedov می گوید تونی فرگوسن superfight به نظر می رسد مجموعه ای به تعویق افتاد برای پنجمین بار

پس از بازگشت به زادگاه خود در داغستان پس از بسته شدن خود ما پایگاه آموزشی در آمریکا آکادمی کیک بوکسینگ (نام مستعار) دفتر مرکزی آن در سان خوزه کالیفرنیا Khabib آشکارا پذیرفته شده برای دانستن نیست که از کجا و یا اگر در تمام این مبارزه اتفاق می افتد.

زیر است هفته گذشته اجرا محدودیت در مورد سفر هوایی به و از روسیه 31 ساله به نظر می رسید استعفا داد و به این واقعیت UFC 249 خواهد برو جلو با یک جایگزینی برای مبارزه با فرگوسن منجر به شایعات جاستین Gaethje خورخه Masvidal و حتی Conor McGregor خواهد گام در به صورت “ال Cucuy’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im