البته برخورد با تهمت? کومو می گوید فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که برای بلند مستند و نه کاخ سفید

فرماندار نیویورک اندرو کومو و پنج منطقه ای فرمانداران باید با هم متحد به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی اقتصاد خود را. این حرکت به درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر ساخت که تماس خود را.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه کومو اعلام کرد که با هم کار کنند با فرمانداران جدید کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند برای با هم تصمیم بگیرید که برای بلند کردن قرنطینه اقدامات خود را در کشورهای مربوطه.

هر دولت را معرفی بهداشت عمومی رسمی و یک “سلامت اقتصادی” رسمی خواهد شد که محدودیت در منطقه پس از مشاوره با این گروه به عنوان یک کل. بدون تاریخ داده شد برای اقتصادی راه اندازی مجدد با کومو حاکی از این است که تصمیم گیری خواهد شد “هوشمندانه” بر اساس “حقایق” را به عنوان آنها در حال حاضر خود را.

وجود دارد “یک روز جدید در آینده” کومو اعلام کرد “و می توان آن را روشن و روز است.”

تمام شش فرمانداران دموکرات و تصمیم به چشم پوشی فدرال جهت و با هم کار کنند به احتمال زیاد آنها را برای مرحله نهایی مسابقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پیشتر در روز دوشنبه تهمت اصرار در توییتر که “این تصمیم رئیس جمهور” در هنگام بازگشایی اقتصاد “و برای بسیاری از دلایل خوب است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او را بلند مستند اقدامات در مارس 1, یک هدف غیر واقعی در نظر گرفته خود coronavirus نیروی کار.

همچنین در rt.com از پرستار بچه صهردرس به پلیس نمیتوانیم: بالا پوچ سرکوب در مبارزه با Covid-19

کومو در دفاع از تصمیم خود برای رفتن به آن را به تنهایی. “بیایید ببینید چه دولت فدرال برنامه ریزی است,” او گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن “در سمت چپ آن به آمریکا ، بدون هر گونه راهنمایی واقعا او در زمان و موقعیت که در آن آمده است ” تصمیم گیری است.”

“اگر آنها می خواهند برای تغییر مدل آنها می توانید تغییر مدل,” او گفت:.

کومو کار گروه دیدار خواهد کرد روز سه شنبه برای بحث در مورد یک تاریخ برای بازگشایی. فرماندار نیست نشان می دهد یک تاریخ اما گفت که او مایل به بلند مستند “ASAP.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im