شکستن قهوه! NFL Network خبرنگار مجبور به تغییر سریع پس از ریختن قهوه بیش از خود را در برنامه زنده تلویزیونی (تصویری)

این NFL free agency پنجره باز کرده است فقط در ایالات متحده و به عنوان هیجان شروع به ساخت در NFL Network خبرنگار مایک Garafolo را در هوا شد جلب می خندد هر دو خاموش و تنظیم شده است.

Garafolo ظاهر شد بر روی دوربین در کنار خبرنگاران همکار تام paul allen و broncos در چند صفحه اخبار خلاصه اخبار بخش و همه چیز شروع به از ریل که Rapoport به ظاهر باور او دیگر در شات خود را برداشت و قهوه فلاسک را به یک جرعه طولانی نوشیدن از صبح زود کافئین است.

همچنین در rt.com از دست وگاس: پیش نویس NFL اغراق در لاس وگاس لغو شد با توجه به کروناویروس به عنوان NFL طرح تکمیل نشده به پایین جایگزین

هنگامی که لنگر Rhett لوئیس جلب توجه به آن می خندد و به اشتراک گذاشته شد, paul allen سپس برداشت خود را از لیوان به عنوان Garofolo اقدام به تکمیل خود را به روز رسانی.

اما بعد از دیدن همکارانش شوخی تظاهر به شکستن قهوه Garafolo خود را برداشت لیوان و آن را وارونه نشان می دهد او در حال حاضر می خواهم خود را به پایان آشامیدنی.

اما متاسفانه برای جانبازان خبرنگار, او تا به حال به پایان رسید آن را به عنوان یک جریان قهوه رفت و بیش از او دست و ژاکت.

Garafolo توییتی خود شد و توضیح داد که چه چیزی را اشتباه رفت و گفت: “کمی بیشتر زمینه که چرا من فقط تصمیم به ریختن قهوه بیش از همه خودم. دو نفر دیگر تصمیم به گرفتن یک استراحت قهوه و من میخوام به آنها نشان می دهد معدن بود. افسوس از آن نمی شد.”

آن را ناشی از شوق و شعف بسیار در استودیو به عنوان او خندید و او را زنده در هوا شد و سپس بازگشت و خود را برای آینده بخش بعد از آن در نمایش های مختلف کت.

همچنین در rt.com زمانی که خارج از زمینه جشن تحت الشعاع قرار دادن بازی: XFL طرفداران ایجاد غول پیکر آبجو جام مار (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de