ساکنان در یک هندی شهر مملو هستند از شیپور خاموشی آشپزخانه شروع احساساتی با چیزهای سخت با یک بد بخت تلاش های مقامات محلی به دور از مصادره مشروب تبدیل یک محله به یک speakeasy.

مجتمع آپارتمانی صاحب Joshy Maliyekkal بود در میان برای اولین بار متوجه عجیب و غریب مایع قهوه ای تراوش از شیپور خاموشی در تخت خود را در Chalakudy که او در ابتدا اعتقاد بر این بود که ناشی از زنگ زدن لوله.

“من تا به حال به سختی روشن من پمپ آب برای پر کردن سربار مخزن در بعد از ظهر یکشنبه هنگامی که چشم از آب کردم من واقعا می ترسم” Maliyekkal گفت که بوی “بی تردید” تنها نیاز به یک طعم و مزه برای تایید است که کسی تا به حال “مخلوط مقدار فراوان از الکل با آب است.”

Maliyekkal بود که نه تنها یکی را انتخاب کنید تا در boozy معجون ریختن از لوله ها باعث ساکنان را به این مسئله به مقامات محلی که به زودی ترسیم حادثه عجیب و غریب به دولت در عمل به دور از کشف و ضبط الکل در روز قبل از ریختن از 6000 لیتر عرق و آبجو و رم به یک گودال در نزدیکی خانه های آسیب دیده. از آنجا فرار مخلوط ساخته شده راه خود را به خوبی در خدمت مجتمع آپارتمانی که در آن Maliyekkal و برخی از 18 خانواده های دیگر دارند.

همچنین در rt.com اسرائیل آبجو شرکت های دم اختلاف با گاندی-مضمون بطری

محلی رسمی TK Sanu گفت: این بار از هند که یک جایگزین تامین آب شده بود و مرتب برای کسانی که در بدبختی و که به خوبی در سوال شده بود تمیز هشت بار به حذف همه آثار از الکل از آب است. او گفت: این تصمیم به تخلیه مصادره مشروب الکلی ساخته شده بود چرا که بطری های مصرف شد تا بیش از حد فضای ذخیره سازی اشاره کرد اما بیشتر مراقبت باید گرفته شده است در خلاصی از الکل است.

این بطری شده بود کشف و ضبط از میله که مجوز لغو شده بود شش سال پیش. ما نمی توانست شناخته شده است که عملیات ما را در بالا بردن چنین گند.

همه گفته و انجام همه حساب هیچ کس صدمه رایگان کوکتل اما برخی از ساکنان آسیب دیده باید شکایت خود را به منطقه ای در بخش بهداشت و درمان خواستار اقدام می شود در مقابل مقامات پشت آزادسازی عملیات.

همچنین در rt.com پلیس هند ادعا موش مصرف 900,000 لیتر مصادره الکل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im