تایسون خشم می گوید: او را سوار بر یک “کوکائین و” شراب خواری او پس از مسابقه برگشت با WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر در لاس وگاس در این آخر هفته.

خشم و وایلدر دیدار در MGM بزرگ باغ آرنا در شنبه شب در شدت مورد انتظار عاقبت به تقسیم-تصمیم قرعه کشی دسامبر 2018.

بریت بوکسور خشم, 31, شده است در به طور معمول زرق و برق دار, فرم پیش از مرحله نهایی مسابقات به تازگی گفتن مطبوعات که خود را آماده سازی شامل ابزار هفت بار در روز به خود تستوسترون جریان و همچنین شرکت در “بسیاری از p*ssy-لیس” به تقویت فک خود را.

همچنین در rt.com تایسون خشم می گوید او با زدن هفت بار در روز پیش از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت

و “Gypsy King’ در حال حاضر نشان داد آنچه او پارتی بعد از کنسرت برنامه ها برای شهر گناه در شب شنبه و ادعا او را سوار بر یک مواد مخدر سوخت شراب خواری در برخی از قمار مکه را shadier نقاط.

“پس از این مبارزه من قصد دارم به شراب خواری در کوکائین و hookers” تایسون گفت: روزانه تماس گیرنده دیوید Hookstead – با زبان بصورتی پایدار و محکم در گونه.

“وجود دارد هیچ چیز بهتر از کوکائین و hookers? من برای ارزان $30 ، همیشه خودتان عکس از پنی سیلین قبل از sh*gging آنها.”

ازدواج ستاره خشم و سپس به اشتراک گذاشته شده شاید کمی بیش از حد اطلاعات اضافه کرد: “اگر شما ندارم پنی سیلین همیشه دو تا کیسه.”

شکست بریت را با هدف تحمیل اولین شکست خود را در حذفی هنرمند وایلدر, 34, که مشهور است به عنوان یکی از مهمترین آسیب رسان چکش تا کنون به مرحله بین طناب.

آمریکا لقب “بمب افکن برنز’ ادعا کرده است 41 برنده از طریق حذفی در 43 دعوا – با قرعه کشی با خشم تنها لکه دار کردن در رکورد خود را.

خشم که دارای 20 حذفی برنده در میان 29 پیروزی به خوبی ممکن است که شوخی در مورد پست خود-مبارزه با برنامه ریزی برای شنبه اگر چه ازدواج ستاره قبلا باز کرد تا در مبارزات خود را با نوشیدنی و مواد مخدر و همچنین صرف زمان با “خانم ها از شب” به عنوان زندگی خود را spiraled از کنترل خارج پس از پیروزی پر شور بیش از Wladimir Klitschko در جهان خود را عنوان مبارزه سنگین وزن در سال 2015.

پس از بازگشت خود را به بوکس بزرگ زمان خشم شده آوازی در مسائل بهداشت روانی – اما 6ft 9in pugilist به وضوح حفظ رگه های شیطنت به نمایش گذاشت دوباره در طول ساخت تا خود را دوباره اجرا با وایلدر.

همچنین در rt.com ‘من انجام شده است بسیاری از p* * * * **y لیس’: تایسون خشم نشان می دهد X-rated آموزش تکنیک جلوتر از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت (صوتی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی