تخته سنگ تجلیل نازی قربانیان کنده و دور انداخته در ساخت و ساز کمپرسی در آلمان

پنج برنز مکعب در حافظه از یک خانواده یهودی به قتل رسیده توسط نازی ها بودند نه تنها ریشه کن بلکه دور انداخته به عنوان کارگران مخابرات گذاشته اینترنتی کابل در غرب شهر. از دست دادن تنها متوجه ماه بعد.

پنج تخته سنگ (شناخته شده به عنوان Stolpersteine در آلمان) ظاهرا حفر شده تا از خارج خانه در پلتنبرگ نزدیکی دورتموند که در آن یک خانواده یهودی از پنج نفر از جمله سه تا از بچه ها – تا به حال زندگی می کردند تا 1942 زمانی که آنها فرستاده شده بودند به بدنام تربلینکا اردوگاه رسانه های محلی گزارش روز یکشنبه.

حوادث مشابه رخ داده در آلمان قبل با پلیس تایید نفرت انگیزه تقریبا در هر زمان. اما در پس زمینه به این های اخیر حذف به نظر می رسد خیلی بیشتر دنیوی است.

ادامه مطلب: هولوکاست قربانیان سنگ یادبود بی خانمان در برلین

در سال گذشته یک محلی شرکت مخابرات کاوش های باستان شناسی در نزدیکی پیاده رو به وضع اینترنت کابل. کارگران ظاهرا حفر کردن مکعب, اما به جای نصب مجدد آنها را در محل اصلی خود آنها به ارمغان آورد آنها را به ساخت و ساز کمپرسی پلتنبرگ شهردار اولریش Schulte تایید توصیف از دست دادن به عنوان “بسیار آزار دهنده است.”

این شرکت تا به حال توصیه شده است “چند بار” در مورد ياد مکعب پلتنبرگ ساختمان اعلام کرد اما “متاسفانه [این] کار نمی کند به عنوان سنگ دفع شد ،

“زمانی که آسیب متوجه شده بود آن بود که در حال حاضر خیلی دیر” شهردار به خبرنگاران گفت:. شرکت در سوال پس از آن نگاه برای سنگ اما نمی تواند آنها را پیدا کنید “حتی پس از یک جستجوی طولانی,” ارائه یک هزینه کامل را به جای.

پلتنبرگ صفحه اصلی به 25000 نفر گذاشته بود و در مجموع 13 سنگ در حافظه قربانیان هولوکاست به عنوان بخشی از یک دهه یاد پروژه های اجرا شده توسط کلن مبتنی بر هنرمند گونتر Demnig.

Demnig گذاشته اولین سنگ فرش در کلن در سال 1992 دقیقا 50 سال پس از فرمانده نیروهای اس اس هاینریش هیملر به کارگردانی اخراج کولی ها به اردوگاه های مرگ. در طول زمان Demnig مفهوم – در نظر گرفته شده برای یادآوری رهگذران رایش سوم را قربانیان – رشد کرده است به یکی از مشهور ترین جهان, پروژه های یادبود.

همچنین در rt.com ‘هر 2nd یهودی در آلمان مایل به ترک’: برلین به دنبال اتحادیه اروپا گسترده جرم انکار هولوکاست

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de