سی ان ان v پاستور: شبکه یک درس در ماسک-پوشیدن پس از کوبیدن روحانی برای خطبه بدون PPE

نیوجرسی کشیش است در دفاع از خود پس از متهم توسط سی ان ان از ایجاد خطر غیر ضروری با ارائه خطبه خود را آشکار طول Covid-19 بیماری همه گیر.

این سوال از زمانی که و که در آن به هیچ یک ماسک محافظ در عمومی تبدیل شده است به شدت-موضوع بحث در ما به عنوان برخی از مبارزه برای پایان دادن به مستند محدودیت و دیگران استدلال می کنند ‘طبیعی’ باید در آغوش گرفت تا یک واکسن منتشر شده است و بحث های بازی از بین نیوجرسی واعظ و یک میزبان سی ان ان روز سه شنبه صبح.

کشیش چارلز کلارک دوم از سنگ جامد کلیسای باپتیست در Camden County, New Jersey, به نظر می رسد در ‘روز نو’ به توضیح استدلال خود را برای باقی مانده باز با وجود دستور دولت برای تعطیل کردن. اما ظاهرا همه میزبان Alisyn Camerota می خواستم به بحث در مورد این بود که کشیش با پوشیدن یک ماسک و در طول خطبه بیش از آخر هفته.

همچنین در rt.com ‘کامل و در کل فاجعه’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید بایدن بیش از H1N1 پاسخ با وجود بزرگتر Covid-19 تلفات

“آن است که در واقع رفتار خود را در مقابل جماعت است که احتمالا می تواند خطرناکترین,” Camerota گفت: Clark سپس توضیح “با صدای بلند بیان” ایجاد بیش از یک خطر برای آلوده کردن مردم با “هزاران نفر از قطرات است.”

کلارک در دفاع از خود با این استدلال ماسک لازم نیست در شرایطی که اجتماعی فاصله می تواند به تمرین چیزی درست از خطبه های خود.

“من تا به حال بر روی پلت فرم افرادی هستند که در دور برگشت از اولین پیو من فکر نمی کنم که غیر معمول از جمله در کنفرانس های مطبوعاتی و, که در آن رئیس جمهور و دیگران سخن گفته اند که وجود دارد این است که فاصله بین ما و محله های کشیش نشین و بنابراین هر زمان که ما آمده پلت فرم ما قرار داده و ما ماسک.”

CDC رسما توصیه می شود ماسک برای افرادی که در تنظیمات عمومی که در آن “اجتماعی دیگر فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.”

دکتر Anthony Fauci که نشسته در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است تصریح کرد که نقطه استدلال در موارد متعدد که ماسک ها نه یک “جایگزین” اجتماعی فاصله و باقی مانده شش فوت از هم جدا است و بهترین راه برای مبارزه با گسترش ویروس.

Camerota شد هیچ یک از کشیش دفاع به عنوان او رفت و به یک تاریخچه کوتاه از خدمات مذهبی بودن یک چشمه برای گسترش Covid-19.

“در آرکانزاس یک کشیش و همسرش آلوده 35 نفر انجام می دهند که این نوع موعظه سه نفر پس از آن درگذشت. در واشنگتن بود که یک گروه کر, اما یک فرد بیمار در یک گروه کر که به دلیل آواز آلوده 71 نفر; دو نفر از آنها فوت کرد.”

“اگر من در نیوجرسی boardwalk امروز و یا اگر من به در خانه انبار امروز اگر من در فروشگاه مواد غذایی امروز و من می دانم که برخی از – من می دانم که ما در حال پوشیدن ماسک در آن مکان – اما ما در حال قرار دادن بر روی یک ماسک” کلارک بعد از استدلال و اضافه میکند: “هیچ تضمینی وجود ندارد از.. با من که با پوشیدن ماسک یا نه, آن است که رفتن به آن را کامل وجود دارد بر روی پلت فرم.”

نه با پوشیدن ماسک تبدیل شده است به طور فزاینده تحریک مردم گرفته اند به دیگران بشود ، یک ویدئو در استاتن آیلند نیویورک بیش از آخر هفته حتی نشان داد که یک زن در حال تعقیب کردن از یک فروشگاه مواد غذایی با یک ماسک-پوشیدن اراذل و اوباش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود خودداری کرده است به همین ماسک در مکان های عمومی, در حالی که presumptive ریاست جمهوری نامزد حزب دموکرات جو بایدن ساخته شده امواج برای ظاهر شدن در روز یادبود پوشیدن یک ماسک محافظ و عینک آفتابی سیاه و سفید.

همچنین در rt.com این است که شما جو? بایدن ماسک-عینک آفتابی دسته کوچک موسیقی جاز را پوشش می دهد کل در اولین حضور عمومی در بیش از 2 ماه

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de