سی ان ان گسترش سرزنش اطراف به عنوان دموکرات بلوک سنا تلاش برای ریختن پول بیشتر به کسب و کار کوچک برنامه امداد

یک لایحه در مجلس سنا به اضافه کردن $251 میلیارد به اورژانس کسب و کار کوچک coronavirus محرک برنامه ملاقات با مخالفت دموکرات ها که سعی در رویه در دستور کار خود را – اما سی ان ان انجام بهترین خود را برای پوشش سیاسی آن “تیم”است.

کاخ سفید-حمایت اقدام به اضافه کردن یک چهارم از یک میلیارد دلار به کسب و کار کوچک نجات گذشت ماه گذشته به عنوان بخشی از یک coronavirus محرک لایحه با هدف گرفتن اقتصاد آمریکا دوباره روی پای خود فرار گل نشسته در سنا روز پنج شنبه پس از دموکرات ها حفر پای خود را در به تقاضای اضافی $250 میلیارد برای بیمارستان ها و دولت های محلی به علاوه 15 درصد افزایش به مواد غذایی تمبر برنامه.

در ابتدا پس از گزارش آنچه اتفاق افتاده – “دموکرات بلوک ایران-رهبری افزایش بودجه برای کسب و کار کوچک کمک برنامه” – رادیو فردا بی سر و صدا, ماساژ تیتر آن به گسترش این سرزنش در اطراف. “سنا در بن بست بیش Covid-19 یمن از جمهوری خواهان و دموکرات ها بلوک رقابت های پیشنهادی” خواندن تجدید نظر تیتر یک ساعت بعد.

به جز طرح های پیشنهادی نیست دقیقا برابر است. تامین بودجه اولیه افزایش رو به جلو توسط جمهوری خواهان صرفا یک اقدام به اضافه کردن $251 میلیارد به چک حفاظت از برنامه وام کسب و کار کوچک طرح که گذشت ماه گذشته به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus نجات با اتفاق آرا حمایت هر دو حزب در کنگره است.

دموکراتها حرکت به وزن پایین برنامه توسعه با یک میزبان از نامربوط اقلام خط آینه خود را مختصر خارج شدن از ریل مذاکرات بیش اصلی نجات بیل. که حرکت را دیدم مجلس نانسی پلوسی بارج در یک طرح پیشنهادی که در حال حاضر از حمایت هر دو حزب در سنا و رویه صدها نفر از صفحات نامربوط دموکراتیک آرزو-لیست آیتم ها را وادار همه احزاب بازگشت به میز مذاکره و از دست دادن زمان بحرانی که در طی آن شرکت های آمریکایی بودند خونریزی پول است.

همچنین در rt.com در دراز مدت مشتریان را شوکه کرد که بانک مرکزی آمریکا محدود coronavirus نجات وام به کسب و کار است که قرض گرفته ام قبل از

جمهوری خواهان نمی شد خوشحال و با تکرار آن استراتژی است. “همکاران من باید درمان نیست کار آمریکایی مثل سیاسی گروگان,” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: مجلسی اصرار دارد که دموکرات ها’ درخواست می شود در نظر گرفته شده در لایحه دیگری. اما وام کسب و کار کوچک برنامه – که راه اندازی در هفته گذشته با 350 $میلیارد دلار به دل کردن و است که همراه با برنامه های کاربردی با وجود شروع سنگی – می تواند اجرا از پول بدون تزریق پول نقد فوری او هشدار داد. “ما نیاز به کمک های مالی بیشتر است و ما باید آن را سریع.”

همه از این درخواست فوری,” مریلند سناتور کریس ون Hollen مقابله. اما جمهوری خواهان روشن ساخته اند آنها نه در برابر افزایش کمک های اولیه به بیمارستان ها و یا حتی دولت های محلی — آنها فقط می خواهم که کمک های مذاکره به طور جداگانه از کسب و کار کوچک برنامه.

محافظه کاران را به رسانه های اجتماعی به مسخره سی ان ان آشکار تعصب.

دیگران اشاره کرد که در حالی که سی ان ان بود قطعا نه تنها مغرضانه رسانه های جریان اصلی خروجی آن اضافه شده توهین به جراحت با تظاهر به خنثی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im