با مبارزه برای میلیاردر مایک بلومبرگ کهنه ABC خبرنگار سام دونالدسون است که فقط انجام آشکارا چه جریان اصلی ما روزنامه نگاران سعی در پنهان کردن آمریکایی کمدین Lee Camp, میزبان RT را Redacted امشب اشاره کرد.

دونالدسون 85 نظر می رسد اخیرا در Chris Cuomo است سی ان ان نشان می دهد به اعلام او صحه سابق شهردار نیویورک و میلیاردر رسانه های مغول در “مهم ترین انتخابات پس از جنگ داخلی” این ادعا که چیزی کمتر از آمریکایی ها آزادی در قانون اساسی در معرض خطر هستند.

اردوگاه پاره به این استدلال در آخرین قسط از خود لحظه ای از وضوح ” تصویری وبلاگ اشاره به این که “بلومبرگ مانند طلسم از بین بردن حقوق اساسی” داشتن به معنای واقعی کلمه نظارت گسترده نقض آنها را به عنوان شهردار خود را با توقف و frisk’ سیاست.

این برنامه شامل “پرتاب مردم از رنگ در برابر دیوار برای انجام هیچ چیز” و کمتر از یک درصد متوقف می شود منجر به هر نوع جدی اتهامات اردوگاه اشاره کرد و اضافه کرد که بلومبرگ نیز گرفته شد و به دادگاه بیش از NYPD را غیر قانونی نظارت از مسلمانان است.

هیچ چیز مانند وجود دارد در این سیاره به عنوان یک میلیاردر که ایجاد امپراتوری خود را “از نظر قانونی و اخلاقی” استدلال اردوگاه آوردن این واقعیت است که بلومبرگ به طور معمول اهدا به رسانه ها برای خرد کردن مطبوعات بد – و بدیهی است که انجام این کار در حال حاضر.

“ما کانال های خبری باید عقاید سیاسی. آنها فقط می خواهم به تظاهر به بی طرفانه,” گفت: اردوگاه اضافه کرد که دونالدسون است که فقط انجام پرهیاهو چه کومو و همکاران خود را انتخاب کنید برای مخفی کردن و حتی به عنوان آنها تمام تولید رضایت برای شرکت ایجاد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی