خبرنگار سی ان ان باعث فاکس مصاحبه InfoWars’ ‘تفنگ دختر’ به سرعت یادآوری از شبکه خود را در تاریخ با نژادپرستان & جنایتکاران

در مورد گلدان کتری سیاه خواستار الیور دارسی fumed در فاکس نیوز توصیف Kaitlin بنت به عنوان یک “تفنگ فعال حقوق” بعد از پر سر و صدا مراجعه به دانشگاه. توییتر را به او یادآوری CNN خودش.

InfoWars نویسندگان و آزادی پاتوق مؤسسین بنت به نظر می رسد در ” فاکس و دوستان برای اولین بار به بحث در مورد به تازگی داره اجرا از دانشگاه اوهایو که در آن swarms از معترضان تعقیب جوان محافظه کار و تیم او و پرتاب اشیاء مانند کاغذ توالت در.

شناخته شده به طور عمده برای مصاحبه و تحریک مترقی دانشجویان در ویدئوها, فاکس نیوز, معرفی بنت به عنوان یک “تفنگ فعال حقوق زن” در بخش خود را, چیزی که نشسته بود و با CNN ارشد رسانه های خبرنگار دارسی.

دارسی با انتقاد از این شبکه برای ذکر نمی بنت در ارتباط با الکس جونز’ InfoWars یا گذشته “التهابی نظرات” ساخته شده توسط او.

بنت قطعا التهابی نظرات به عنوان بخشی از قانون است که یک provocateur چیزی حتی محافظه کاران را به ارمغان آورد.

در میان بیشتر مورد توجه قرار گرفتن “التهاب” اظهارات او یک بار سوال که چگونه بسیاری از مردم در هولوکاست.

اما دارسی که در رابطه با یک شبکه دیگر مشروعیت بخشیدن کسی که بحث برانگیز بود و خنده دار برای بسیاری از کاربران توییتر که سریع به نقطه ای از این واقعیت است که خبرنگار شبکه خود را تا به حال مصاحبه بدنام نئو نازی ها ریچارد اسپنسر در مورد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقادات.

“این همه میخوام ریچارد اسپنسر screencaps در پاسخ شما, شخص,” بازی streamer و مفسر kevin wilson نوشت: – یک پیش بینی است که به پایان رسید تا بودن درست است.

سی ان ان نیز این شبکه است که به مبالغ سنگین از اعتبار به شرکت-جنایت کار محکوم و سابق Stormy Daniels وکیل مایکل Avenatti کسی میزبان برایان Stelter آشکارا به عنوان یک مدعی جدی برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im