جانباز سی ان ان, خبرنگار دانا باش با عصبانیت backpedaled در توییتر پس از ستایش از محافظه کاران و گرما از مقاومت – برای تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus کنفرانس مطبوعاتی “قابل توجه است.”

“او است که این نوع از رهبر است که مردم باید حداقل در تن امروز و دیروز در تن است که مردم نیاز دارید و می خواهید در آرزوی در زمان بحران و عدم قطعیت” باش, ایسنا, رئیس, سیاسی, خبرنگار, گفت: هوا روز سه شنبه در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

او همچنین به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “قابل توجه” یک صفت شما به طور معمول نمی شنوید استفاده در سی ان ان برای توصیف جمهور.

باش تمایل به رفتن در برابر دانه به دست آورده او را ستایش از محافظه کاران از جمله بازیگر و فاکس نیوز عامل Dean Cain, چیزی است که بدون شک جدید به سی ان ان و روزنامه نگار.

پس از گرفتن بو داده با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان, اما, باش به سرعت در زمان به توییتر برای تطهیر او را ستایش و همه یادآوری از تاریخ خود را از هجوم رئیس جمهور.

“من گفت: آنچه او در پايه بلند كن بادي امروز و دیروز است که نوع رهبری در تن مردم نیاز” او هنوز توییتی. “این مهم است که به می گویند که فقط به عنوان مهم به تماس او را در راه او تا حد زیادی و خطرناکی عنوان آن را تا دیروز.”

در پاسخ به انتقادی جیر باش نیز به خودش عبور و گفت coronavirus گسترش است “لحظه ای به غیر حزبی است.”

در گذشته باش به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “شنیع”و ترویج تئوری توطئه که تهمت تبانی با روسیه به نفع خود 2016 ریاست جمهوری.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی